Nokia X na videu! Pozrite sa ako bude vyzerať tento fešák od HMD | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nokia X na videu! Pozrite sa ako bude vyzerať tento fešák od HMD

Nokia X

ŠPEKULÁCIE

Nokia X na videu! Pozrite sa ako bude vyzerať tento fešák od HMD

Nokii X sa popísalo za posledné týždne toho celkom dosť. Prvá zmienka o tomto zariadení sa objavila ešte v polovici apríla kedy sa špekulovalo, že ku koncu mesiaca by mohla byť predstavená. Nestalo sa však tak.

Neskôr viacero známych redakcií obehla pozvánka pozývajúca na event, ktorý sa má konať 16. mája. Na ňom by spoločnosť HMD (resp. Nokia) mala predstaviť niečo, ale nikto nevie čo. V krátkom slede na to sa do obehu dostala aj fotografia zariadenia spolu s úvodnou obrazovkou kde bol dátum 16.5. a na základe toho sa začalo špekulovať, že v tento deň bude predstavená nová Nokia X.

Nuž, najnovšie sa do obehu dostalo krátke niekoľkosekundové video, ktoré ukazuje údajnú Nokiu X. Pozrieť si ho môžete nižšie.

Toto by mohla byť nová Nokia X


Video, ktoré ste mohli vidieť vyššie bolo zverejnené používateľom „Slashleaks“, ktorý už nejakú dobu prináša informácie o oficiálne nezverejnených zariadeniach. V každom prípade už o niekoľko dní sa dozvieme či smartfón, ktorý sme mohli vidieť vyššie bude ten, na ktorý mnohí z nás čakajú.

Zdroj: vlastný, Youtube (Slashleaks)

TIP  Poznáme cenu aj špecifikácie vreckového Windows 10 počítača GPD Pocekt 2. V extrémnych testoch porazil aj Surface Pro!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.