Nokia vyvracia fámy o pripravovanom zariadení s Androidom | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nokia vyvracia fámy o pripravovanom zariadení s Androidom

Novinky

Nokia vyvracia fámy o pripravovanom zariadení s Androidom

Na internete sa v posledných dňoch objavilo viacero informácií týkajúcich sa nového zariadenia od Nokie s operačným systémom Android, o ktorých sme vás informovali aj my,  avšak bohužiaľ neboli založené na pravde. Nokia dnes vydala oficiálne stanovisko prostredníctvom ich webstránky, ktoré znie: „Tieto správy sú nepravdivé a zahŕňajú vyjadrenia nesprávne priradené predstaviteľovi Nokia Networks,…“.

Stanovisko Nokie

Stanovisko Nokie

Avšak na druhej strane Nokia stále má priestor ako sa vrátiť na trh s mobilnými zariadeniami. Podľa podmienok zmluvy o odkúpení mobilnej divízie Nokie, hoci Microsoft môže vyrábať „hlúpe“ telefóny pod značkou Nokie ešte 9 rokov, ale čo sa týka smartfónov, tak situácia je úplne iná. Totiž Microsoft môže používať značku v ich prípade len do 25 novembra tohto roka.

TIP  Nokia vydala dve veľmi emotívne videá, ktoré by si určite mal vidieť. Súhlasíš s nimi?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.