Nokia vydala dve veľmi emotívne videá, ktoré by si určite mal vidieť. Súhlasíš s nimi? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nokia vydala dve veľmi emotívne videá, ktoré by si určite mal vidieť. Súhlasíš s nimi?

Nokia

ANDROID

Nokia vydala dve veľmi emotívne videá, ktoré by si určite mal vidieť. Súhlasíš s nimi?

Na YouTube kanále spoločnosti Nokia Mobile bolo uverejnených hneď niekoľko nových videí, ktoré ukazujú zachytávanie emócií pri dôležitých udalostiach, ktoré nás ľudí denne sprevádzajú. Nokia pritom videami naznačuje, že jej smartfóny pomáhajú ľuďom zdieľať emócie a pokračovať ďalej.

Oba videá sú určite zaujímavé a trefné. I keď Nokia tvrdí, že jej telefóny pomáhajú zachytiť dôležité udalosti, tak sa to samozrejme týka skoro všetkých smartfónov na trhu. Dnes už totiž dokážeme vytvoriť zaujímavé fotografie v rámci svojho smartfónu aj prostredníctvom hlasových povelov či využitia asistenta, o čom by sa nám ani pred pár rokmi nesnívalo. Celkovo sa však kvalita fotomobilov posunula o krok dopredu a dnes už určite smartfóny môžu konkurovať minimálne cenovo dostupnejším fotoaparátom.

Nokia vyzdvihuje rýchlosť aj jednoduchosť zachytávania udalostí

Nokia zároveň dodáva, že videá sú skutočným odrazom našich udalostí. Výrobca sa teda nerozhodol siahnuť po nejakej umelej kampani, ale v podstate iba vyzdvihnúť jednú z výhod dnešných smartfónov na trhu a ich využitie v reálnom živote.

Zdroj: nokiapoweruser.com, úvodný obrázok: Cnet.com

TIP  Xiaomi dráždi smartfónom Redmi 6 Pro, ktorý ponúkne displej ako iPhone X! Cena bude pritom extrémne nízka

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.