Najčítanejší Windows 10 portál

Nokia prekvapuje. Chystá sa predstaviť smartfón Nokia X a to už o pár dní

Zdroj: Gizmochina.com

Spomínate sa ešte na Nokiu X? Jednalo sa o prvý smartfón z kuchyne Nokie, ktorého srdce tvoril operačný systém Android. Bohužiaľ žiadaného úspechu sa nedočkal. Nuž, 27. apríl možno všetko zmení. Spoločnosť HMD Global sa totiž rozhodla, že v tento deň predstaví nový smartfón Nokia X.

O Nokii X môžeme aktuálne len špekulovať

Mnoho informácií o tomto zariadení nevieme. Totiž spoločnosť odkryla len tabuľu s informáciou, že sa dočkáme nového zariadenia X v spomínanom termíne.

Nokia X zahnute rohy
Zdroj: Gizmochina.com

Na druhej strane môžeme dedukovať, že Nokia X príde na trh so 2.5 displejom a to na základe toho, že je možné vidieť na zverejnenej tabuli oblé rohy smartfónu. Tak isto sa môžeme domnievať, že telefón príde v kovovom prevedení. V každom prípade či sa bude jednať o smartfón strednej alebo vyššej triedy dnes nevieme. Všetko sa však dozvieme už o necelé dva týždne.

Zdroj: Gizmochina

TIP  Microsoft definitívne kupuje webovú službu GitHub. Dá zaň 7,5 miliardy dolárov! Poznáme ďalšie plány Microsoftu s touto službou, ktoré sú naozaj zaujímavé
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.