Nokia prekvapuje. Chystá sa predstaviť smartfón Nokia X a to už o pár dní | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nokia prekvapuje. Chystá sa predstaviť smartfón Nokia X a to už o pár dní

Nokia X

Novinky

Nokia prekvapuje. Chystá sa predstaviť smartfón Nokia X a to už o pár dní

Spomínate sa ešte na Nokiu X? Jednalo sa o prvý smartfón z kuchyne Nokie, ktorého srdce tvoril operačný systém Android. Bohužiaľ žiadaného úspechu sa nedočkal. Nuž, 27. apríl možno všetko zmení. Spoločnosť HMD Global sa totiž rozhodla, že v tento deň predstaví nový smartfón Nokia X.

O Nokii X môžeme aktuálne len špekulovať

Mnoho informácií o tomto zariadení nevieme. Totiž spoločnosť odkryla len tabuľu s informáciou, že sa dočkáme nového zariadenia X v spomínanom termíne.

Nokia X zahnute rohy

Zdroj: Gizmochina.com

Na druhej strane môžeme dedukovať, že Nokia X príde na trh so 2.5 displejom a to na základe toho, že je možné vidieť na zverejnenej tabuli oblé rohy smartfónu. Tak isto sa môžeme domnievať, že telefón príde v kovovom prevedení. V každom prípade či sa bude jednať o smartfón strednej alebo vyššej triedy dnes nevieme. Všetko sa však dozvieme už o necelé dva týždne.

Zdroj: Gizmochina

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie