Nokia potvrdila práce na novej vlajkovej lodi Nokia 9 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nokia potvrdila práce na novej vlajkovej lodi Nokia 9

ANDROID

Nokia potvrdila práce na novej vlajkovej lodi Nokia 9

Nokia potvrdila práce na novej vlajkovej lodi Nokia 9

Je to v podstate ani nie 48 hodín od predstavenia Nokie 8 sa na svetlo sveta sa dostali ďalšie informácie potvrdzujúce práce ešte na vybavenejšom zariadení – Nokia 9.

Aktuálne informácie hovoria o tom, že Nokia 9 by mala prísť s o niečo väčším displejom. Srdce zariadenia by mal tvoriť 8-jadrový procesor Snapdragon 835, ktorému bude sekundovať 6 GB, resp. 8GB operačnej pamäte RAM spolu s 128GB úložným priestorom. Údajne by nemal chýbať ani skener očnej dúhovky, odolnosť voči vode či prachu s certifikáciou IP68. Tešiť sa môžeme aj na duálny fotoaparát z kuchyne Zeiss.

Zdroj: NPU.com

Informácie pochádzajú priamo zo srdca spoločnosti ruskej pobočky HMD Global.

“Ako čerešničku na torte, predstavitelia HMD Global naznačili, že v budúcnosti môžeme čakať ďalší smartfón – s väčším displejom ako má Nokia 8, ktorý pokryje potreby všetkých používateľov.”

Zdroj: NPU.com

 

TIP  Internetový obchod Alza.sk postihol veľký výpadok! Nefunguje výdaj objednávok ani infolinka

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.