Nokia plánuje vyrobiť nový smartfón k začiatku nového roka | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nokia plánuje vyrobiť nový smartfón k začiatku nového roka

Novinky

Nokia plánuje vyrobiť nový smartfón k začiatku nového roka

To, že Nokia patrila k najväčším predajcom mobilných telefónov svojho času nebude novinka asi pre nikoho z vás. Avšak zhruba rok dozadu sa dostala jej mobilná divízia pod IT giganta Microsoft, kedy už jednoducho nedokázala dlhodobo živiť „polomŕtveho koňa“, keďže na vlnu “chytrých” telefónov naskočila s poriadnym oneskorením, kedy už trh bol pohltený IOS a Android systémom.

Výsledkom tohto obchodu bolo, že Nokia nebude môcť vyrábať mobilné telefóny s určitým časovým obmedzením, ktoré bude končiť koncom tohto roka. Nokia si dobre uvedomuje, že trh so smartfónmi je stále lukratívny a preto sa s veľkou pravdepodobnosťou vráti späť.

Informačný portál CNET informoval, že Nokia pracuje na koncepte smartfónu, ktorý by mal svetlo sveta uzrieť začiatkom budúceho roka. Ďalším prekvapením je, že Nokia ho pravdepodobne nebude predávať pod svojou značkou, ale ho len navrhne a následne odpredá inej spoločnosti.

TIP  Asus predstavil revolučný notebook so sekundárnym displejom a procesorom i9. Apple má obrovskú konkurenciu!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.