Nokia Lumia 635 s 1 GB RAM? Áno, už je v predaji | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nokia Lumia 635 s 1 GB RAM? Áno, už je v predaji

Novinky

Nokia Lumia 635 s 1 GB RAM? Áno, už je v predaji

Kupovali ste si nedávno Lumiu 635? Pevne veríme, že po prečítaní tejto novinky ju od hnevu nehodíte o stenu. Dlho sa špekulovala o tom, že Microsoft sa chystá spomínaný telefón o niečo vylepšiť, ale vzhľadom na blížiaci sa termín MWC a informáciách o nových zariadeniach, ktoré majú byť na ňom predstavené sa predpokladalo, že sa jedná len o  „kačicu“, výsledkom čoho bolo, že spomínanému vylepšeniu sa nedávala taká pozornosť. No, ale čo čert nechcel nakoniec to vyzerá tak, že Lumia 635 skutočne dostane update v podobne zvýšenia RAM pamäte z 512 MB na rovný 1 GB. Vďaka tomuto update-u Lumia 635 získa prístup k ďalším prémiovým aplikáciám. Cena „nového“ zariadenia pritom je  139 eur, čo robí rozdiel v cene 10 eur oproti verzii s 512 MB RAM. Telefón už začal ponúkať nemecky obchod Cyberport.de

lumia635

Kupovali ste si nedávno spomínaný telefón?

TIP  Parádnu survival adventúru The Flame in the Flood si do 12.5. môžete stiahnuť úplne zdarma

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.