Nokia Lumia 635 s 1 GB RAM? Áno, už je v predaji | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nokia Lumia 635 s 1 GB RAM? Áno, už je v predaji

Novinky

Nokia Lumia 635 s 1 GB RAM? Áno, už je v predaji

Kupovali ste si nedávno Lumiu 635? Pevne veríme, že po prečítaní tejto novinky ju od hnevu nehodíte o stenu. Dlho sa špekulovala o tom, že Microsoft sa chystá spomínaný telefón o niečo vylepšiť, ale vzhľadom na blížiaci sa termín MWC a informáciách o nových zariadeniach, ktoré majú byť na ňom predstavené sa predpokladalo, že sa jedná len o  „kačicu“, výsledkom čoho bolo, že spomínanému vylepšeniu sa nedávala taká pozornosť. No, ale čo čert nechcel nakoniec to vyzerá tak, že Lumia 635 skutočne dostane update v podobne zvýšenia RAM pamäte z 512 MB na rovný 1 GB. Vďaka tomuto update-u Lumia 635 získa prístup k ďalším prémiovým aplikáciám. Cena „nového“ zariadenia pritom je  139 eur, čo robí rozdiel v cene 10 eur oproti verzii s 512 MB RAM. Telefón už začal ponúkať nemecky obchod Cyberport.de

lumia635

Kupovali ste si nedávno spomínaný telefón?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.