Nokia LUMIA 2520 sa objavila v slovenských e-shopoch | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nokia LUMIA 2520 sa objavila v slovenských e-shopoch

Novinky

Nokia LUMIA 2520 sa objavila v slovenských e-shopoch

V slovenských e-shopoch sa objavil tablet z dielne Nokie Lumia 2520, ktorý prináša 10.1 palcový IPS kapacitný displej s rozlíšením 1920 x 1080, ktorý je pokrytý tvrdením sklíčkom Gorila Glass 2. Tablet je ďalej vybavený vstavaným modemom. O prenos dát sa budú starať technológie ako HSUPA, HSDPA, GPRS, EDGE, 3G a nechýba ani podpora 4G LTE. O plynulý chod systému sa stará štvorjadrový procesor Snapdragon 800 s taktom 2.2 GHz, ktorému sekunduje štvorjadrový grafický čim Adreno 330 GPU a 2 GB RAM pamäte. Ďalej Lumia 2520 prináša odolnosť voči vode, ako aj prachu. O fotografie sa Vám zase postará  fotoaparát so šošovkou Carl Zeiss s rozlíšením 6.7 megapixela.

LMTABLET

Pevne veríme že Lumia 2520 prinesie oživenie v segmente tabletov, keďže jeho cena začína len na 299 eurách čo je v porovnaní s konkurenciou ako je napríklad Apple výrazne menej. K tabletu bude možné zakúpiť aj externú klávesnicu, ktorú môžete vidieť na obrázku, jej cena sa pohybuje zhruba na úrovni 149 eur. Je táto ponuka pre Vás dostatočne atraktívne, alebo by ste si zakúpili radšej iné zariadenie?

TIP  OnePlus 6 oficiálne: OLED displej, 8 GB RAM, Snapdragon 845 a podpora Androidu 9

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

3 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať



Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať



To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.