Pripravuje Nokia ďalší Windows telefón? Pravdepodobne áno | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Pripravuje Nokia ďalší Windows telefón? Pravdepodobne áno

ŠPEKULÁCIE

Pripravuje Nokia ďalší Windows telefón? Pravdepodobne áno

Potom, čo Microsoft v 2014 získal divíziu mobilných zariadení spoločnosti Nokia a jeho rebrandingu na „Microsoft Lumia“ by asi každý racionálne zmýšľajúci človek predpokladal, že spolupráci medzi týmito dvomi gigantami bude koniec, aspoň čo sa týka mobilných zariadení.

Avšak najnovšie zvesti, ktoré sa objavujú na internete, hovoria o tom, že Nokia chystá v budúcom roku uviesť nové mobilné zariadenie na trh, ktoré by malo byť dodávané vo Windows a Android verzii. Mimochodom málo by sa jednať o high-end zariadenia, avšak čo sa týka konkrétnych parametrov, tak tie nie sú zatiaľ známe. Nižšie si môžete pozrieť render tohto zariadenia, ktoré dostalo kódové označenie C-1.

Nokia-C1-Rumor

Uvítali by ste Nokiu naspäť na poli Windows zariadení?

Informácie o tom priniesol portál WMPowerusers.com

TIP  Ďalšia vlajková loď od Xiaomi by mohla mať údajne vstavaný skener odtlačkov prstov v displeji. Naznačuje to najnovšie video
Pokračuj v čítaní

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

3 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.