Nokia Android smartfóny čoskoro dostanú staré dobré UI fotoaparátu z Lumií | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nokia Android smartfóny čoskoro dostanú staré dobré UI fotoaparátu z Lumií

ANDROID

Nokia Android smartfóny čoskoro dostanú staré dobré UI fotoaparátu z Lumií

Ešte v júli tohto roka sme vás informovali o tom, že ikonické rozhranie aplikácie Fotoaparát  zo starých dobrých Lumií s operačným systémom Windows Phone poputuje na Android smartfóny značky Nokia. Odvolávali sme sa pritom na to, že patent z Microsoft Mobily Oy prešiel pod konzorcium spoločnosti HMD, ktorá stojí za dnešnými Nokiami.

V týchto dňoch CEO spoločnosti HMD Juho Sarvikas na sociálnej sieti Twitter potvrdil, že Nokie dostanú nové rozhranie.

Zdroj: NPU

V prvom statuse reaguje na otázku či sa používatelia Nokia smartfónov môžu tešiť na nové UI, kde jednoznačne odpovedal áno.

V druhom statuse zas nepriamo potvrdil, že sa jedná o ikonické rozhranie fotoaparátu zo starých Lumií.

Zdroj: Twitter, Úvodný obrázok: vlastný

TIP  Nokia začína v zahraničí výstavbu 10 Gb/s optickej siete. Dočkáme sa jej raz aj na Slovensku?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.