Nokia aktualizuje všetky svoje smartfóny nie len na Android Oreo, ale aj na Andriod P | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nokia aktualizuje všetky svoje smartfóny nie len na Android Oreo, ale aj na Andriod P

ANDROID

Nokia aktualizuje všetky svoje smartfóny nie len na Android Oreo, ale aj na Andriod P

Nokia aktualizuje všetky svoje smartfóny nie len na Android Oreo, ale aj na Andriod P

Pre mnohých z nás je aktualizovaný software jedným z hlavných parametrov pri výbere smartfónu a preto siahajú vždy po najaktuálnejšom zariadení. Záujemcovia o Nokiu však budú mať o túto starosť menej, tá totiž bude podľa aktuálnych vyjadrení aktualizovať svoje smartfóny nie len na Android Oreo, ale aj jeho nástupcu Android P.

Znamená to teda to, že všetky dnes predstavené a dostupné smartfóny od Nokii 2 až po chystanú Nokiu 9 budu postupne aktualizované nie len na aktuálnu verziu Androidu, ale aj na tú nasledujúcu. To či však a ako budú súčasné smartfóny zvládať je dnes ťažko povedať, avšak minimálne zámer spoločnosti možno vnímať pozitívne.

Zdroj: Facebook

TIP  Predaje Samsung smartfónov nečakane klesli. Môže za to malo inovácií a vysoká cena?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.