Nokia 9 s 6GB RAM sa objavila na Geekbenchi | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nokia 9 s 6GB RAM sa objavila na Geekbenchi

ANDROID

Nokia 9 s 6GB RAM sa objavila na Geekbenchi

Pokiaľ ste ešte nepostrehli, medzi veľké hity posledných mesiacov patrí aj Nokia s jej novo pripravovanou vlajkovou loďou Nokia 9. Nový model nesie označenie “UnknownHeart” a je ostro sledovaný.

Ešte donedávna sa povrávalo, že Nokia 9 nepríde na trh s verziou pod 6 GB RAM. Posledné úniky informácií však toto tvrdenie vyvrátili a my sme tak mohli očakávať iba jej 4 GB a 8 GB verziu.

Nokia 9 sa v jej “najslabšej” verzii (TA-1004) objavila aj na AnTuTu, čím bol tento model potvrdený. Ale ako je už teraz známe. Na Geekbenchi sa objavil aj “UnknownHeart” so 6 GB RAM. Nokia sa s jej vlajkovou loďou naposledy objavila na EA Unioncertification predstavujúc Single-SIM (TA-1004) a Dual-SIM (TA-102) verzie.

Zdroj: NokiaPowerUser

Šušká sa, že by ich mohla táto smartfónov pripravovaná rada vráti spoločnosť Nokia opäť po niekoľkých rokoch na výslnie. A preto nám teda neostáva nič iné, ako čakať a sledovať, čo sa bude diať. V prípade, že by ste sa chceli dozvedieť viac informácií, môžete si pozrieť a prečítať aj náš ďalší článok týkajúci sa smartfónu Nokia 9.

Zdroj: nokiapoweruser.com, úvodný obrázok (techfrag.com)

TIP  Mobilný prehliadač Microsoft Edge dostane zabudovaný prekladač. Žeby nová konkurencia pre Google Chrome
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.