Nokia 9 s 6GB RAM sa objavila na Geekbenchi | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nokia 9 s 6GB RAM sa objavila na Geekbenchi

ANDROID

Nokia 9 s 6GB RAM sa objavila na Geekbenchi

Pokiaľ ste ešte nepostrehli, medzi veľké hity posledných mesiacov patrí aj Nokia s jej novo pripravovanou vlajkovou loďou Nokia 9. Nový model nesie označenie “UnknownHeart” a je ostro sledovaný.

Ešte donedávna sa povrávalo, že Nokia 9 nepríde na trh s verziou pod 6 GB RAM. Posledné úniky informácií však toto tvrdenie vyvrátili a my sme tak mohli očakávať iba jej 4 GB a 8 GB verziu.

Nokia 9 sa v jej “najslabšej” verzii (TA-1004) objavila aj na AnTuTu, čím bol tento model potvrdený. Ale ako je už teraz známe. Na Geekbenchi sa objavil aj “UnknownHeart” so 6 GB RAM. Nokia sa s jej vlajkovou loďou naposledy objavila na EA Unioncertification predstavujúc Single-SIM (TA-1004) a Dual-SIM (TA-102) verzie.

Zdroj: NokiaPowerUser

Šušká sa, že by ich mohla táto smartfónov pripravovaná rada vráti spoločnosť Nokia opäť po niekoľkých rokoch na výslnie. A preto nám teda neostáva nič iné, ako čakať a sledovať, čo sa bude diať. V prípade, že by ste sa chceli dozvedieť viac informácií, môžete si pozrieť a prečítať aj náš ďalší článok týkajúci sa smartfónu Nokia 9.

Zdroj: nokiapoweruser.com, úvodný obrázok (techfrag.com)

TIP  Toto nikto nečakal! Tento starší smartfón od Honoru obdrží najnovší Android 8 OREO a to už možno v blízkej dobe
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.