Nokia 8 sa objavila v prvých dobre etablovaných slovenských e-shopoch | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nokia 8 sa objavila v prvých dobre etablovaných slovenských e-shopoch

ANDROID

Nokia 8 sa objavila v prvých dobre etablovaných slovenských e-shopoch

Nokia 8 sa objavila v prvých dobre etablovaných slovenských e-shopoch

Nokia 8 bola oficiálne predstavená len dva mesiace dozadu a už teraz sa objavuje v prvých dobre etablovaných e-shopoch na Slovensku.

Zdroj: vlastný

Medzi prvé  e-shopy kde sa objavila Nokia 8 patria obchody ako Mall.sk, Hej.sk. Datart.sk či Alza.sk. Malo obchodná cena začína na úrovni 599€.

Nokia 8 je momentálne najvybavenejší telefón od spoločnosti HMD. Ponúka 5.3“ IPS displej s QHD rozlíšením (2560 x 1440 bodov). V útrobách mu tkvie procesor Qualcomm Snapdragon 835 s ôsmimi jadrami, ktorému sekundujú 4GB operačnej pamäte RAM (LPPDDR4X) a 64GB úložného priestoru. Okrem toho ponúka aj duálnu kameru na zadnej strane s clonou f/2.0. Nechýba ani výbava v podobe USB Type – C, batéria s kapacitou 3090mAh, či certifikát IP54.

Je podľa vás cena, ktorú za ňu pýtajú adekvátnou?

Zdroj: vlastný, heureka.sk

TIP  Všetko čo vieme o skladateľnom smartfóne (Surface Phone) z kuchyne Microsoftu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.