Nokia 8 čoskoro dostane update na Android OREO | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nokia 8 čoskoro dostane update na Android OREO

ANDROID

Nokia 8 čoskoro dostane update na Android OREO

Nokia 8 čoskoro dostane update na Android OREO

Patríte aj vy medzi vlastníkov Nokie 8? Ak áno tak máme pre vás dobré správy, čoskoro totiž na vaše zariadenia zavíta významný update v podobe aktualizácie na najnovšiu verziu Android OREO. Juho Sarvikas, vrcholový manažér spoločnosti HMD to potvrdil na sociálnej sieti Twitter.

Android OREO mieri oficiálne na Nokiu

Ako ste mohli vidieť vyššie tak Juho Sarvikas píše, že Android OREO zavíta pre všetkých už čoskoro. Hoci nezmienil konkrétne zariadenia, ale môžeme logicky predpokladať, že vzhľadom na to že oficiálne beta testovanie prebiehalo zatiaľ len pre Nokiu 8 tak sa to týka len majiteľov spomínaného zariadenia. To však neznamená, že v budúcnosti by aktualizáciu nemali dostať aj ostatní majitelia Nokia zariadení, totiž pre nich by tetovanie najnovšej verzii Androidu malo byť dostupné už čoskoro cez Beta Labs.

Android OREO je najnovšia oficiálna verzia Androidu, ktorá prináša viacero vylepšení ako po stránke UI rozhrania tak aj po stránke funkcionalít. Ak vás zaujíma téma Androidu OREO viac tak sa o nej môžete dočítať tu.

Zdroj: Twitter

TIP  LG G7 môže ponúknuť najlepší displej na trhu. Vieme, viac a poznáme dátum predstavenia!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.