Nokia 8 a jej vychytávky ako OZO Audio, vodné chladenie a funkcia Dual-Sight | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nokia 8 a jej vychytávky ako OZO Audio, vodné chladenie a funkcia Dual-Sight

ANDROID

Nokia 8 a jej vychytávky ako OZO Audio, vodné chladenie a funkcia Dual-Sight

Nokia 8 a jej vychytávky ako OZO Audio, vodné chladenie a funkcia Dual-Sight

Nová vlajková loď Nokia 8 bola pred pár dňami oficiálne predstavená a všetky potrebné informácie sa dočítate v našom predošlom článku. Keďže sa jedná o novú vlajkovú loď značky Nokia, ponúka zopár vymožeností, ktoré jej súperi neponúkajú. Jedná sa o vychytávky ako OZO Audio, funkcia Dual-Sight a “vodné” chladenie.

OZO Audio

Už pred oficiálnym predstavením Nokie 8 sa hovorilo, že bude ponúkať špeciálny audiosystém Nokia OZO Audio. Všetky špekulácie sa potvrdili a špeciálny audiosystém nahrávajúci 360° audio je súčasťou najnovšieho smartfónu od spoločnosti HMD. Dychberúci 360° zvuk spojený s kvalitným 4K videom očarí zrejme každého. Celý špeciálny audiosystém pracuje s 3 mikrofónmi, ktoré sú v smartfóne osadené. Pokiaľ chcete porovnať zvuk nahratý pomocou OZO Audio so zvukom z konkurenčného smartfónu, pozrite si demo zábery, ktoré boli nahraté novou Nokiou 8 s OZO Audio systémom.

“Vodné” chladenie

Ďalšou zaujímavosťou na novej Nokii je špeciálny chladiaci systém obsahujúci kvapalinu. Podobný typ vodného chladenia sa nachádza aj v smartfóne Lumia 950XL. Špeciálna spleť chladiacim medených trubiek s kvapalinou vo vnútri, sa nachádza po takmer celej šírke a dĺžke zariadenia. Nokia 8 bude “chladná” aj v tých najnáročnejších situáciách.

Funkcia Dual-Sight

Poslednou vychytávkou, ktorá stojí za spomenutie je funkcia Dual-Sight, ktorá umožňuje vo fotoaparáte naraz využívať prednú aj zadnú kameru. Vďaka tomu dokážete nahrávať Vás aj obraz pred vami zároveň.

Ako sa Vám pozdáva nová vlajková loď Nokie? Privítali by ste niektoré vychytávky aj na Vašom smartfóne? Dajte nám vedieť do komentárov.

TIP  Google si tento rok pre nás chystá viacero noviniek. Dočkáme sa nových smartfónov, slúchadiel, ale aj smart hodiniek

Zdroj: nokiapoweruser.com

 

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.