Nokia 6 získala ocenenie „Cenovo dostupný smartphone roka“ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nokia 6 získala ocenenie „Cenovo dostupný smartphone roka“

ANDROID

Nokia 6 získala ocenenie „Cenovo dostupný smartphone roka“

Nokia 6 na trhu relatívne krátko a spolu s jej predstavením sme sa mohli stretnúť s pojmom „True Nokia“, ktoré sa odvolávalo na jedinečný dizajn, kvalitu vyhotovenia, nadpriemernú kvalitu, displej či adekvátnu cenu.

Vyzerá to tak, že tieto slová Nokie neboli len ich výmyslom, ale rovnaký názor zdieľa aj Tech And Auto Awards 2017, ktoré udelilo Nokii 6 ocenenie Cenovo dostupný smartphone roka.

Nokia 6 je najdostupnejšie zariadenie na trhu

„Nokia 6 ponúka pravý pocit „Nokie“. Všetky vlastnosti, ktoré niekedy definovali Nokiu nájdeme aj v zariadení Nokia 6. Skvelá vlajková loď po stránke dizajnu, skvelá kvalita vyhotovenia a displej ako aj kvalita fotografovania v tejto cenovej hladine v kombinácii s Androidom 7.1.1 Nougat je presne to prečo by ste si mali zadovážiť tento prvý Nokia Android smartphone. “

Tieto správy s nami zdieľal Ajey Mehta, popredný predstaviteľ spoločnosti HMD v Indii prostredníctvom sociálnej siete Twitter.

Zdroj: Twitter

TIP  HTC má hlavu v smútku. Príjmy spoločnosti neustále klesajú a smartfóny sa nepredávajú

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.