Nokia 3310 dostáva svieži refresh v podobe podpory Wi-Fi a 4G. Dostupná bude zatiaľ len v Číne | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nokia 3310 dostáva svieži refresh v podobe podpory Wi-Fi a 4G. Dostupná bude zatiaľ len v Číne

Novinky

Nokia 3310 dostáva svieži refresh v podobe podpory Wi-Fi a 4G. Dostupná bude zatiaľ len v Číne

Rok dozadu na Mobile World Congress spoločnosť HMD Global oficiálne oznámila návrat k Nokii 3310, ktorá prišla niekoľko mesiacov na to v 3G verzii. Teraz, spoločnosť oznámila, že Nokia 3310 dostáva podporu 4GWi-Fi technológie.

Nokia 3310 4G je nástupcom minuloročného modelu

Nokia 3310 4G nedávno prešla certifikáciou v Číne. Mobilný telefón beží na operačnom systéme YunOS čo je odľahčená verzia Android Open Source Project, vytvorená skuponou Alibaba. Či smartfón bude podporovať tradičné Android aplikácie nie je však aktuálne známe.

Telefón na trh príde s 2.4“ QVGA (240×320) displejom, 256MB RAM, 513MB úložným priestorom s možnosťou rozšírenia do 64GB, 2MP fotoaparátom s flash diódou a batériou s kapacitou 1200mAh.

Telefón sa oficiálne dostane do predaja vo februári dostupný však bude zatiaľ exkluzívne len pre čínsky trh. Veľkou neznámou je aktuálne dostupnosť pre ostatné trhy. Mimochodom, na vlne popularity tohto zariadenia jeho znovuzrodenia sa zviezlo viacero výrobcov, napríklad spoločnosť VkWorld, ktorá priniesla vlastnú verziu tohto zariadenia (VkWorld Z3310).

Zdroj: HMD

TIP  Šéf Samsungu bol prichytený s novým Galaxy Note 9. Čo povieš, vyzerá dobre?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.