Microsoft predstavil nový mobilný telefón, Nokiu 222, ktorá sa bude predávať za 32 EUR | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft predstavil nový mobilný telefón, Nokiu 222, ktorá sa bude predávať za 32 EUR

Novinky

Microsoft predstavil nový mobilný telefón, Nokiu 222, ktorá sa bude predávať za 32 EUR

Americký gigant Microsoft predstavil pravdepodobne posledný mobilný telefón, ktorý ponesie logo Nokie, avšak ak ste čakali nejaký high-end telefón, tak ste boli na omyle. Jedná sa mobilný telefón pod označením Nokia 222, ktorý bude primárne určený pre nenáročných zákazníkov.

Na prednej strane bude umiestnený displej s veľkosťou 2,4 palca a rozlíšením 320 x 240 bodov a nájdeme na nej aj hardvérovú klávesnicu a na zadnej strane nájdeme 2 – megapixlový fotoaparát. Mnohých nových majiteľov určite poteší aj slot na SD karty do maximálnej veľkosti 32 GB. Rozmery tohto telefónu sú 116 x 50 x 12,9 mm a váha necelých 80 gramov. Výrobca sa tiež chváli dlhou výdržou batérie, ktorá by mala dosiahnuť až 29 dní v pohotovostnom režime, pri telefonovaní 20 hodín a pri prehrávaní hudby 45 až 50 hodín. Telefón bude pohánať operačný systém Nokia Series 30+.

Telefón by sa mal na trh dostať počas septembra, predávať by sa mal od 32 eur a dostupný bude aj v DUAL SIM verzii.

Zdroj: engadget.com

TIP  Smartfón Xiaomi Mi A2 sa objavil v e-shope. Poznáme cenu ako aj špecifikácie. Revolúcia to však nebude
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.