Niektorí používatelia hlásia, že vstavaný antivírus Windows Defender od Microsoftu im blokuje uTorrent a ďalšie podobné služby | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Niektorí používatelia hlásia, že vstavaný antivírus Windows Defender od Microsoftu im blokuje uTorrent a ďalšie podobné služby

Windows 10

Niektorí používatelia hlásia, že vstavaný antivírus Windows Defender od Microsoftu im blokuje uTorrent a ďalšie podobné služby

Microsoft sa snaží každou aktualizáciou vstavaného antivírusu Windows Defender vylepšiť bezpečnosť používateľov. Najnovšie však viacero používateľov začalo hlásiť, že vstavaný antivírus vo Windows 10 zariadeniach, Windows Defender im blokuje torrentové služby ako je napríklad uTorrent, BitTorrent a ďalšie.

Windows Defender začal blokovať torrentové služby vybraným používateľom

Pre internetový magazín torrentfreak.com sa tvorcovia BitTorentu vyjadrili, že tento problém evidujú a veria, že najbližšia Štvrtková aktualizácia všetko dá na pravú mieru. S podobným problémom sa stretávajú aj používatelia služby uTorrent, kde sa s týmto problémom musí pasovať zhruba 5% používateľov.

windows defender blokuje utorrent

Zdroj: torrentfreak.com

Spoločnosť uTorrent ďalej hovorí, že problém sa netýka nových inštalácií, ale existujúcich používateľov, ktorým po inštalácii aktualizácii softwaru Windows Defender označil ich software ako nechcený a škodlivý.

Stretli ste sa s podobným problémom aj vy?

Zdroj: Torrentfreak.com, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Microsoft ukazuje na nové vylepšenia pre rozšírenia webového prehliadaču Edge

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.