Connect with us

Nevydarený vtip? Čínsky Microsoft začal predávať ďalšie Android zariadenia

Android

Nevydarený vtip? Čínsky Microsoft začal predávať ďalšie Android zariadenia

To, že Android dominuje trhu smartfónom nie je žiadnym tajomstvom, avšak v poslednej dobe to vyzerá tak, že samotný Microsoft kope za druhý tým. Dôkazom toho môže napríklad predaj Samsung Galaxy S8 v „Microsoft“ edícií, čo s prižmúrením očí by sa dalo odpustiť vzhľadom na úzku spoluprácu, ale tam to samozrejme nekončí.

Samotná spoločnosť začala vyvíjať hlasovú asistentku Cortanu nejaký piatok dozadu pre Android, čo mnohých fanúšikom určite nepotešilo vzhľadom na to, že Cortana je jedným z hlavných ťahúňov na Windows platforme a posledným klincom, ktorým to tento redmontnský gigant „zaklincoval“ je predaj ďalšieho Android zariadenia v oficiálnom Microsoft obchode.

Zdroj: vlastný

Snaží sa nám Microsoft týmito krokmi naznačiť, že sa spoločnosť plánuje od nás, fanúšikov Windows Mobile platformy odvrátiť? Ako vnímate tieto kroky vy?

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Android

To Top
Táto webová stránka používa cookies, jej používaním vyjadrujete automaticky súhlas (podmienky používania stránky).