Neviete ako stiahnuť videá z Youtube? Máme pre vás jednoduché riešenie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Neviete ako stiahnuť videá z Youtube? Máme pre vás jednoduché riešenie

youtubedowloader

Windows 10

Neviete ako stiahnuť videá z Youtube? Máme pre vás jednoduché riešenie

Dnes si predstavíme jednoduchú aplikáciu určenú pre Windows na sťahovanie videí z Youtube.com. Konkrétne budeme hovoriť o aplikácii „Youtube Download Free“, vďaka ktorej vaše obľúbené videá môžete mať aj offline.

youtubedowloader

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Po spustení aplikácia v hornej lište budete mať okno, prostredníctvom ktorého zadáte kľúčové slová a následne sa vám zobrazí ponuka dostupných videí na stiahnutie (nie všetkých, niektoré videá totiž blokuje Youtube). Následne budete musieť vyznačiť videá, ktoré chcete stiahnuť do počítača. Samotný priebeh sťahovania potom môžete sledovať v spodnej lište.

Aplikácia tiež ponúka klasické prehrávanie na aké sme zvyknutí či už priamo cez webstránky, alebo cez aplikácie tretích strán.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

TIP  WhatsApp zavádza v krajinách Európskej únie vekové obmedzenie. Používať ho budú môcť iba ľudia starší ako 16 rokov

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.