Neviete ako stiahnuť videá z Youtube? Máme pre vás jednoduché riešenie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Neviete ako stiahnuť videá z Youtube? Máme pre vás jednoduché riešenie

youtubedowloader

Windows 10

Neviete ako stiahnuť videá z Youtube? Máme pre vás jednoduché riešenie

Dnes si predstavíme jednoduchú aplikáciu určenú pre Windows na sťahovanie videí z Youtube.com. Konkrétne budeme hovoriť o aplikácii „Youtube Download Free“, vďaka ktorej vaše obľúbené videá môžete mať aj offline.

youtubedowloader

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Po spustení aplikácia v hornej lište budete mať okno, prostredníctvom ktorého zadáte kľúčové slová a následne sa vám zobrazí ponuka dostupných videí na stiahnutie (nie všetkých, niektoré videá totiž blokuje Youtube). Následne budete musieť vyznačiť videá, ktoré chcete stiahnuť do počítača. Samotný priebeh sťahovania potom môžete sledovať v spodnej lište.

Aplikácia tiež ponúka klasické prehrávanie na aké sme zvyknutí či už priamo cez webstránky, alebo cez aplikácie tretích strán.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre
  • František

    Ak by ste nechceli nič inštalovať, tak tu je návod, ako stiahnuť video z YouTube a to bez použitia akéhokoľvek programu. Stačí Vám len Váš webový prehliadač. https://www.youtube.com/watch?v=ZswnO9LA8RA

  • dako77

    Sťahuje to normal na disk v tablete? Alebo To otvorím len cez tu appku? Lebo cez appku využívam radšej TubeCast, kde sa dá predčítať hocake video…v kvalite akej chcem… To platí aj pre WP 🙂 🙂

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.