Najčítanejší Windows 10 portál

Netflix pre Windows 10 konečne obdržal funkciu “obraz v obraze”

Zdroj: vlastný

Zrejme najpopulárnejšia aplikácia pre streamovanie televíznych seriálov a filmov Netflix, obdržala ďalšiu aktualizáciu. Aplikácia Netflix pre operačný systém Windows 10 prostredníctvom tejto aktualizácie obdržala ďalšiu zaujímavú a dlho požadovanú funkciu. Vďaka tejto funkcií sa opäť o čosi podvihla nad klasickú webstránku Netflixu, vďaka čomu sa jej UWP verzia stala opäť o čosi populárnejšia.

Funkcia “obraz v obraze” poteší zrejme väčšinu používateľov

Nová aktualizácia, ktorá číslo verzie aplikácie posúva na 6.59.265, prináša nové zobrazenie “obraz v obraze”. Nová funkcia sa dá zapnúť jednoducho prostredníctvom jedného tlačidla na pravej spodnej strane v aplikácii. Síce sa nejedná o nič svetoborné, no aplikácia Netflix v posledných týždňoch obdržala viacero aktualizácií, ktoré priniesli napríklad podporu 4K videí a zvuku Dolby Atmos a práve vďaka stále novým a novým funkciám ide aplikácia neustále dopredu.

Zdroj: mspoweruser.com

Aktualizáciu alebo priamo aplikáciu Netflix si môžete stiahnuť prostredníctvom tlačidla nižšie.

Netflix
Netflix
Developer: Netflix, Inc.
Price: Free

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  Aké zmeny sa objavia v najbližšom veľkom update Windowsu 10?
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.