Nepremeškajte túto limitovanú akciu na selfie stabilizátor Zhiyun Smooth-Q 3, ktorý kúpite vo viac ako 40% zľave | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nepremeškajte túto limitovanú akciu na selfie stabilizátor Zhiyun Smooth-Q 3, ktorý kúpite vo viac ako 40% zľave

Novinky

Nepremeškajte túto limitovanú akciu na selfie stabilizátor Zhiyun Smooth-Q 3, ktorý kúpite vo viac ako 40% zľave

Aj vás štve roztrasený obraz na videu, ktoré ste natočili na vašom smartfóne? Podobným problémom sa môžete vyvarovať celkom jednoducho, predsa zakúpením stabilizátora. Kvalitné stabilizátory sú ale väčšinou drahé a nie každému sa chce za stabilizátor vyhodiť niekoľko 100 eur. Pokiaľ ale hľadáte zaručenú kvalitu, neznášate roztrasené videá a vo vašej peňaženke sa nachádza pár eur nazvyš, určite odporúčame stabilizátor Zhiyun Smooth-Q. Jeho cena sa normálne pohybuje na úrovni 140 eur, no vďaka špeciálnej akcii na e-shope Tomtop.com a nášmu špeciálnemu kupónu ZYSMQ99, sa cena stabilizátora zníži na neuveriteľných 83 eur. Bonusom ku tejto vynikajúcej cene je aj jeho dostupnosť z nemeckého skladu, vďaka čomu sa vyvarujete plateniu zbytočných poplatkov ako DPH a CLO. Za dopravu si však priplatíte niečo málo nad 9€.

Kvalitný 3-osový stabilizátor na smartfón nájdeš na tejto stránke

Niekoľko režimov nahrávania a multifunkčný joystick

Zdroj: produktová fotografia

V strede mohutného tela stabilizátora sa nachádza joystick, ktorý plní hneď niekoľko úloh. V okolí joysticku nájdete indikátory na pripojenie cez Bluetooth, indikátor stavu batérie, tlačidlá na prepínanie režimov a CVT ovládač. Hlavnou výhodou tohto joysticku je technológia Smooth-Q a 3-osový stabilizátor, vďaka čomu sa stabilizátor neudržiava iba vo vodorovnej polohe, ale zároveň sa prispôsobuje pohybom vašich rúk. Ďalšou výhodou je aj naozaj kvalitná Li-ion batéria 26650, ktorá vďaka svojej kapacite (4200mAh) zabezpečí chod stabilizátora až na 12 hodín

Ako sme už spomínali vyššie, jeho cena momentálne klesla na historické minimum a vďaka špeciálnemu kupónu ZYSMQ99 jeho cenu znížite o ďalších 9 eur, vďaka čomu bude konečná cena stabilizátora 83,00 eur. Pri nákupe odporúčame zvoliť nemecký sklad, vďaka čomu sa vyhnite ďalším zbytočným poplatkom ako DPH a CLO a zároveň príde vaša objednávka o niekoľko dní/týždňov skôr. 

TIP  Ako opraviť pokazenú databázu v Exceli alebo ako nahradiť časť textu za iný | EXCEL NÁVOD

Zdroj: vlastný

Kvalitný 3-osový stabilizátor na smartfón nájdeš na tejto stránke

Zdroj: vlastný

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.