Nepremeškajte exkluzívnu 50% zľavu na dron JJRC X3 HAX s Full HD kamerou a parádnymi inteligentnými funkciami | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nepremeškajte exkluzívnu 50% zľavu na dron JJRC X3 HAX s Full HD kamerou a parádnymi inteligentnými funkciami

Novinky

Nepremeškajte exkluzívnu 50% zľavu na dron JJRC X3 HAX s Full HD kamerou a parádnymi inteligentnými funkciami

Už dlhšiu dobu váhate nad kúpou drona? Teraz je ten správny čas. Pokiaľ patríte medzi “leteckých” začiatočníkov, nechcete vyhodiť 1000 eur ale na druhú stranu túžite po dokonalých záberoch z dovolenky, určite vyskúšajte dron JJPRO X3 HAX od spoločnosti JJRC, ktorý je vybavený vynikajúcou Full HD kamerou a viacerými inteligentnými funkciami, vďaka ktorým nepôjde po prvom vzlietnutí hneď k zemi. 

Malý, obratný a inteligentný

Týmito 3 prívlastkami sa dron JJPRO X3 HAX môže bezproblémovo pýšiť. Nejedná sa o žiadnu ozrutu a dron si môžete zobrať so sebou takmer kamkoľvek. S rozmermi 285mm x 285mm x 76mm ho bezproblémovo zmestíte aj do väčšieho ruksaku. Dron je na tom naozaj výborne aj z technického hľadiska. Vyberateľná batéria s kapacitou 2000mAh dokáže poháňať výkonné motory spoločne s odnímateľnou Full HD kamerou až pozoruhodných 17 minút, pričom sa od používateľa dokáže vzdialiť až na 500 metrov. Dron je taktiež vybavený zaujímavými doplnkami, napríklad ako svetelné diódy pod vrtuľami alebo mäkké plochy na spodku každého ramena, aby sa dron nepoškodil ani pri tvrdšom pristátí. 

Vhodný aj pre úplného začiatočníka

Dron je vďaka jeho inteligentnej výbave vhodný aj pre tých úplných začiatočníkov. Udržiavanie letovej výšky, automatický návrat domov alebo mód “klietky” využije zrejme každý neskúsený letec. Všetky inteligentné funkcie môžete samozrejme ovládať pomocou pribaleného ovládača, ktorý disponuje aj maličkou obrazovkou pre prehrávanie videa. Video alebo fotografie si môžete ale naživo prezerať aj na Vašom smartfóne, vďaka čomu zachytíte tie najlepšie momenty z Vašej dovolenky. 

TIP  Google po obrovskej pokute od EÚ dvíha varovný prst! Nové nariadenia možno spôsobia spoplatnenie Androidu

Cena dronu len prednedávnom klesla na neuveriteľných 120,39 eur z pôvodných 258 eur. Exkluzívna 54% akcia potrvá už len 10 dní a na sklade sa nachádza posledných 78 kusov.

Dron JJRC JJPRO X3 HAX za super cenu nájdete na e-shope tomtop.com

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Youtube)

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.