Nepremeškajte exkluzívne zľavy na USBčka a Micro SDXC karty. Zrazte cenu na minimum vďaka špeciálnym kupónom | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nepremeškajte exkluzívne zľavy na USBčka a Micro SDXC karty. Zrazte cenu na minimum vďaka špeciálnym kupónom

Novinky

Nepremeškajte exkluzívne zľavy na USBčka a Micro SDXC karty. Zrazte cenu na minimum vďaka špeciálnym kupónom

USBčka a MicroSDXC sa strácajú takmer stále. Jedno niekde zabudnete, druhé stratíte v aute a tretie omylom hodíte do koša. Ide predsa o spotrebný tovar, na ktorom sa ale dá celkom jednoducho ušetriť. Využite exkluzívne zľavy na stránke Gearbest.com, vďaka ktorým zoženiete USBčka od spoločnosti SanDisk a MicroSDXC karty od spoločnosti Kingston takmer za babku. Váhate nad nákupom? Poponáhľajte sa a využite špeciálne haloweenske zľavové kupóny, vďaka ktorým môžete znížiť cenu celého košíka až o 20%. Pozor! Počet špeciálnych kupónov je obmedzený!

Sandisk USB 3.0 16GB – 256GB

Zdroj: Gearbest.com

USBčiek nieje nikdy dosť a keď aj ani Vy momentálne pri sebe jedno nemáte, neváhajte a využite parádne 30% zľavy na USB od spoločnosti Sandisk. Tie sa pýšia prenosovou rýchlosťou až 100Mb/s a naozaj pekným moderným dizajnom. Dostupné sú vo viacerých veľkostiach a prevedeniach. Väčšie prevedenie USB od Sandisku je momentálne dostupné v troch verziách. 16GB verzia tohto usb začína pod 15€ a najväčšia 256GB verzia končí na hranici 98€

USB od spoločnosti Sandisk v rôznych variantách nájdeš tu

Zdroj: Gearbest.com

 

Menšie prevedenie USB od Sandisku je už dostupné iba v 16GB variante za cenu 9,70€. Menšia verzie taktiež ponúka štandard USB 3.0, no jeho rozmery sú výrazne menšie ako tie väčšieho brata. 

Chcem mini USB od spoločnosti Sandisk

Fešák do smartfónu alebo fotoaparátu

Zdroj: Gearbest.com

Na e-shope gearbest.com momentálne prebieha aj akcia na kvalitné MicroSDXC pamäťové karty od spoločnosti Kingston. Tie sa pýšia triedou Card Class 10, vďaka čomu je ich maximálna prenosová rýchlosť až na úrovni 80MB/s. Cenovka najmenšieho 16GB modelu je momentálne na hranici 9,20€ a cena najväčšej 128GB varianty je na úrovni 56,50€

TIP  Toto je jeden z najdostupnejších dronov s pokročilými funkciami a s nadpriemernou dobou letu na jedno nabitie. Nepremeškaj túto príležitosť!

Lacné MicroSDXC karty od spoločnosti Kingston nájdeš tu

Pri objednávaní nezabudnite na dopravu EU Express, vďaka ktorej sa vyhnite zbytočným poplatkom ako DPH alebo CLO. Taktiež nezabudnite na vyššie spomínané kupóny. V prípade zakúpenia spomenutých produktov sa môžete pokúsiť o uplatnenie 18% zľavy vďaka kupónu GB11.11ComP. Pokiaľ máte v pláne nakupovať iný tovar, odporúčame použiť kupón GBNovember, vďaka ktorému cenu zrazíte až o 10%. Pozor! Kupóny môžu byť použité iba 10000-krát, tak sa poponáhľajte. 

Zdroj: vlastný

 

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.