Nepremeškajte akciu na smartfón Vernee Mix 2 4G, dostupný je momentálne za menej ako 145€. Samozrejme bez DPH a CLA | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nepremeškajte akciu na smartfón Vernee Mix 2 4G, dostupný je momentálne za menej ako 145€. Samozrejme bez DPH a CLA

ANDROID

Nepremeškajte akciu na smartfón Vernee Mix 2 4G, dostupný je momentálne za menej ako 145€. Samozrejme bez DPH a CLA

Nepremeškajte akciu na smartfón Vernee Mix 2 4G, dostupný je momentálne za menej ako 145€. Samozrejme bez DPH a CLA

V spolupráci s e-shopom Gearbest.com vám prinášame ďalšiu akciu, aká sa neodmieta. Tentokrát prišiel rad na smartfón Vernee Mix 2 s bezrámikovým displejom. Dostupný je momentálne za bezkonkurenčnú cenu. Pozor! Akcia trvá len pár dní a na sklade je len zopár desiatok kusov. 

Zdroj: vernee.cc

Najväčšou prednosťou smartfónu Vernee Mix 2 je obrovský bezrámikový displej. 6-palcový displej s pomerom strán 18:9 a rozlíšením 2160 x 1080 pixelov ponúka neprekonateľný zážitok pri pozeraní filmov a videí a radí sa medzi tie najlepšie na trhu. Každý si zrejme teraz pomyslí, že je 6 palcov priveľa a taký smartfón ani neudrží v ruke. V tom je ale ukryté čaro bezrámikového displeja a ten je osadený v kompaktnom tele, ktoré je dokonca menšie od klasických 5.5 palcových smartfónov. Ďalšou prednosťou tohto smartfónu je aj kapacita batéria. 4200mAh batéria postačí zrejme aj tým najnáročnejším. Napriek veľkej kapacite batérie, nestrávite pri jej nabíjaní celé hodiny. Batéria je totižto vybavená technológiou PUMP EXPRESS+ vďaka ktorej dokážete smartfón nabiť za pár desiatok minút. 

Zdroj: vernee.cc

V útrobách smartfónu nájdeme aj celkom slušnú výbavu. Pod slušnou výbavou máme na mysli 8-jadrový procesor Helio P25, ktorý beží na frekvencií 2.5GHz, 4GB pamäte RAM a 64GB úložný priestor. Samozrejmosťou sú aj kvalitné fotoaparáty, či už na selfíčka alebo krásne panoramatické fotografie. Selfíčka zabezpečí predná 8.0MP kamera a na zadnej strane smartfónu nájdeme duálny 13.0MP + 5.0MP fotoaparát

Zdroj: vernee.cc

Smartfón Vernee Mix 2 je dostupný v dvoch farebných prevedeniach (čierna a modrá) a s cenovkou menej ako 145€ v oboch prípadoch. Pokiaľ máte o tento smartfón záujem a plánujete si ho objednať, nezabudnite na dopravu EU Express, vďaka ktorej sa vyhnete dodatočným poplatkom ako je napríklad CLO či DPH. 

Vernee Mix 2 za menej ako 145eur a dopravou EU Expresa nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.