Nepremeškaj túto ponuku na Xiaomi kameru do auta s FULL HD rozlíšením so špeciálnym kúponom len za 31.59€ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nepremeškaj túto ponuku na Xiaomi kameru do auta s FULL HD rozlíšením so špeciálnym kúponom len za 31.59€

Xiaomi 70MAI Smart Dash Cam uvodny obrazok_1

TIP REDAKCIE

Nepremeškaj túto ponuku na Xiaomi kameru do auta s FULL HD rozlíšením so špeciálnym kúponom len za 31.59€

Ak patríte medzi aktívnych šoférov tak sa určite s nami zhodnete na tom, že cestovanie dokáže byť niekedy celkom veľmi „zaujímavé“. Častokrát šoféri nereagujú ako majú, nedodržiavajú dopravné predpisy a podobne. Nehovoriac o tom, že mnohokrát takéto správanie končí v tom lepšom prípade „len“ škrabancami alebo malými ťukancami. A dokazovania koho to je vinou býva častokrát priam nadľudským výkonom, teda ak nemáte záznam z nehody, ktorý častokrát dokáže odhaliť vinníka bez toho, aby vznikli nejaké pochybnosti.

A práve preto by vám dávame do pozornosti túto Xiaomi 70MAI Smart Dash Cam, ktorú aktuálne kúpite vďaka zľavovému kupónu „LT0044“  výrazne lacnejšie ako za normálnych okolností.

Xiaomi 70MAI Smart Dash do auta nájdeš na tomto odkaze. PS: nezabudni na kupón „LT0044“

Xiaomi 70MAI Smart Dash Cam je kamerou do auta, ktorá je cenovo dostupnou alternatívou voči drahej konkurencií

Táto Xiaomi kamera do auta hoci je drobným zariadením tak v sebe skrýva zaujímavé funkcionality, ktoré by ste len ťažko hľadali v zariadeniach okolo 30€. Kamera ponúka vysoké FULL HD rozlíšenie s pozorovacím uhlom 130 °.

Xiaomi 70MAI Smart Dash Cam kamera do auta pozorovacie uhly

Zdroj: produktová fotografia

Ďalej sa môže chváliť širkou výbavou ako je napríklad vstavaný mikrofón, možnosť rozšírenia internej pamäte, ktorá je 512MB až do veľkosti 64GB, kompaktnými rozmermi, ktoré vám z výhľadu neuberú veľa či vstavanou batériou o veľkosti 240mAh, ktorá ak by vám nestačila tak v balení nájdete dlhý 3.5 metrový USB kábel, ktorý jednoducho môžete zapojiť do  vstavaného zapaľovača v aute.

Xiaomi 70MAI Smart Dash Cam kamera do auta

Zdroj: produktová fotografia

Zaujímavosťou tejto kamery je aj podpora Wi-Fi pripojenia, ktorá napríklad umožňuje prenos  živého obrazu priamo do telefónu, prostredníctvom ktorého videá ako aj zábery môžete priamo sťahovať. Kamera po bokoch ďalej disponuje ledkou, ktorá vás informuje o tom či práve natáčate video alebo nie.

TIP  Do predaja sa dostáva nový kráľ výdrže s batériou 6200 mAh. Stojí menej ako 114€
Xiaomi 70MAI Smart Dash Cam kamera do auta diody

Zdroj: produktová fotografia

Ak vás kamera zaujala tak určite vám odporúčame využiť túto akciovú ponuku, ktorá je exkluzívne dostupná len pre čitateľov nášho portálu. Zľava je obmedzená len na 20 kusov.

Xiaomi 70MAI Smart Dash Cam zlavovy kuponk

Zdroj: vlastný

Xiaomi 70MAI Smart Dash do auta nájdeš na tomto odkaze. PS: nezabudni na kupón „LT0044“

Zdroj: vlastný, TS

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.