Nepremeškaj akciu na smartfón Blackview BV8000, ktorý prežije naozaj všetko. PS: je dostupný aj v českom sklade | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nepremeškaj akciu na smartfón Blackview BV8000, ktorý prežije naozaj všetko. PS: je dostupný aj v českom sklade

Novinky

Nepremeškaj akciu na smartfón Blackview BV8000, ktorý prežije naozaj všetko. PS: je dostupný aj v českom sklade

“Oblial som si mobil”, “telefón mi spadol do záchoda” alebo “omylom som s ním skočil do bazéna, každý z nás už zrejme podobnú frázu niekedy počul. Či už od svojich priateľov, rodinných príslušníkov, alebo ste podobnú frázu museli vysloviť aj práve Vy. Zmoknutý smartfón nieje žiadna sranda a za opravu väčšinou vyhodíte stovky eur. V prípade skoku do bazéna sa oprava zrejme ani neoplatí, no so smartfónom Blackview BV8000 sa podobných incidentov báť nemusíte. Jeho najväčšou výhodou nieje vodotesnosť, ale hlavne cena a samozrejme technické parametre, ktoré sa približujú ku najvýkonnejším smartfónom na trhu

Zdroj: gearbest.com

Prežije naozaj všetko

Zdroj: gearbest.com

Smartfón Blackview BV8000 prichádza s naozaj mohutným dizajnom a certifikáciou IP68, vďaka čomu sa stáva jasnou voľbou pre ľudí, ktorí majú deravé ruky. Pri odolnom smartfóne nesmieme zabudnúť na 5 palcový Full HD displej, ktorý je pred pádmi ochránený tvrdeným sklom Gorilla Glass. V útrobách tohto nerozbitného smartfónu nájdeme 8 jadrový procesor MTK6757, ktorý beží na takte 2,3GHz. Tomu sekunduje 6GB operačnej pamäte RAM a 64GB interné úložisko, ktoré je možné rozšíriť o ďalších 256GB vďaka pamäťovej karte.

Smartfón má aj iné prednosti, ako výkonné jadro a mohutné telo. Blackview poteší aj svojim 16Mpx fotoaparátom na zadnej strane alebo naozaj veľkou 4180mAh batériou. Smartfón taktiež podporuje používanie dvoch SIM kariet naraz a disponuje čítačkou odtlačkov prstov na pravej hrane smartfónu. Najlepšou správou je však jeho cena. Cena smartfónu v českom sklade (EU-5) je momentálne stanovená na 206,63 eur, no s použitím kódu CZwarehouse5 sa dostanete na neuveriteľných 193,02 eur.

Smartfón Blackview BV8000 čo vydrží naozaj všetko nájdeš tu

TIP  Intel ukázal brutálne výkonný 28-jadrový procesor s taktom až 5 GHz. Do predaja príde ešte tento rok!

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Gizmochina.com)

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.