Neprehliadni túto ponuku! V predaji je nová Xiaomi TV, ktorá s exkluzívnym kupónom vyjde lacnejšie ako priemerná TV na Slovensku | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Neprehliadni túto ponuku! V predaji je nová Xiaomi TV, ktorá s exkluzívnym kupónom vyjde lacnejšie ako priemerná TV na Slovensku

Novinky

Neprehliadni túto ponuku! V predaji je nová Xiaomi TV, ktorá s exkluzívnym kupónom vyjde lacnejšie ako priemerná TV na Slovensku

Neprehliadni túto ponuku! V predaji je nová Xiaomi TV, ktorá s exkluzívnym kupónom vyjde lacnejšie ako priemerná TV na Slovensku

Xiaomi opäť púta našu pozornosť a má aj veru prečo. V ponuke e-shopu GearBest.com sa objavila TV práve s logom tohto výrobcu, ktorý sa môže hrdiť prezývkou „čínsky Apple“.

Xiaomi Mi TV 4A nie je obyčajná TV ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Ponúka totiž omnoho viac, poďme však pekne po poriadku. 43″ displej, ktorý je ako žiletka disponuje FULL HD rozlíšením a pozorovacími uhlami 178 °, širokou škálou farieb, frekvenciou 60 Hz či viacerými ovládacími gestami. Vypichnúť však môžeme hlasové ovládanie, ktoré s hrdí technológiou Sogo ASR, ktorá dokáže rozoznať hlas s presnosťou až 97%. Ďalšou cool vecou je, že TV dokáže reagovať aj na hlasové povely, napríklad týkajúce sa aktuálneho počasia, správ, novín seriálov a podobne. Bohužiaľ však podporu Slovenského jazyka v prípade využívania týchto „parádičiek“ nehľadajte.

Zdroj: produktová fotografia

Okrem technológie hlasového ovládania sa táto TV môže pochváliť ďalšími vychytávkami. Od dvoch 6W reproduktorov s podporou technológie Dolby Virtual surround sound, Bass Boost a DTS disponuje aj podporou HDR 10 a HLG. Nechýba ani podpora 4K pri 60/30 fps (codec H.265/H.264).

Zdroj: produktová fotografia

Mimochodom, v útrobách tejto Mi TV 4A  nájdeme upravenú nadstavbu Androidu, ktorá ponúka skutočne plnú dávku možnosti ako využiť TV.  A v kombinácií s 4-jadrovým procesorom Amlogic T962, 2GB DDR4 RAM pamäte, grafickým chipom Mali-450 MP5 ti ponúka priam nekonečné možnosti využitia.

TIP  Hra Layers of Fear je hororové pecka, ktorá je dostupná aktuálne na Steame zadarmo. Ponuka je časovo obmedzená

A to najlepšie na záver. S kupónom „XMTV4A“ dokážeš na cene ušetriť desiatky € a spolu s kombináciou dopravy EU Express sa vyhneš aj ďalším doplatkom v podobe DPH či CLA.  Výsledná cena je niečo málo nad 340€.

Xiaomi Mi TV 4A nájdeš na tomto odkaze. PS: nezabudni na kupón “XMTV4A” a dopravu cez EU Express

Zdroj: GearBest.com, obrázky (produktové fotografie)

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.