Nemíňajte stovky eur na Vášho prvého drona. Na začiatky Vám bohate postačí aj tento dron za menej ako 40 eur | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nemíňajte stovky eur na Vášho prvého drona. Na začiatky Vám bohate postačí aj tento dron za menej ako 40 eur

Novinky

Nemíňajte stovky eur na Vášho prvého drona. Na začiatky Vám bohate postačí aj tento dron za menej ako 40 eur

Chcete si splniť Vaše detské sny a aspoň na chvíľu sa chcete stať pilotom? Pokiaľ ste ešte v lietaní začiatočník, neodporúčame Vám vyhadzovať zbytočné stovky eur na drahé drony, ktoré by na prvý pokus zrejme skončili v Dunaji alebo zachytené na strome. Na prvé pokusy Vám určite postačí aj malý dron HR SH5HD, ktorého cena je momentálne menšia takmer o 40%.

Dron HR SH5HD takmer za babku

Cenovka tohto dronu je momentálne na najnižšej hranici, presnejšie ide o cenu menšiu ako 40 eur. Za túto smiešnu sumu ponúka dron celkom slušnú výbavičku a inteligentné funkcie, ktoré sa pri prvom lietaní určite zídu. Najprv si teda povedzme o parametroch tohto dronu. Dron je vybavený kvalitnou HD kamerou, ktorá je zachytená na kvalitnom gimbale, ktorý zaisťuje krásne stabilné zábery pri natáčaní videa. V útrobách dronu nájdeme 750mAh batériu, ktorá zabezpečuje až 10 minút letu.

Zdroj: tomtop.com

V balení dronu taktiež nájdeme aj vymakaný ovládač, ktorý ponúka množstvo inteligentných funkcií, vďaka čomu je lietanie s týmto dronom o niečo jednoduchšie. Namiesto ovládača taktiež môžete používať Váš smartfón, ktorý zároveň viete využiť aj ako obrazovku pre zobrazovanie live obrazu z kamery dronu. Na ovládači nájdete kopu tlačidiel, napríklad ako tlačidlo automatického návratu, zastavenia, pristátia alebo prepínač režimov, medzi rýchlym a pomalým režimom, ktoré sú určené pre profesionálov/ amatérov. Na smartfóne môžete taktiež pred lietaním vyznačiť dráhu, po ktorej sa má dron pohybovať a ten následne bez Vašej asistencie dráhu prejde.

Zdroj: tomtop.com

Dron je momentálne dostupný v 3 farebných prevedeniach, a s 2 typmi kamery. Cenovka dronu s HD kamerou je momentálne stanovená na 39,55 eur a cena za dron s FULL HD kamerou je na úrovni 48,15 eur.

Malý šikovný dron pre začiatočníkov za akciovú cenu nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie