Nemecký výrobca elektroniky Trekstor predstavil dva nové 2 v 1 notebooky | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nemecký výrobca elektroniky Trekstor predstavil dva nové 2 v 1 notebooky

Novinky

Nemecký výrobca elektroniky Trekstor predstavil dva nové 2 v 1 notebooky

Nemecký výrobca elektroniky Trekstor predstavil dva nové 2 v 1 notebooky

Nemecký výrobca elektroniky Trekstor, v poslednej dobe známy kvôli novému smartfónu WinPhone 5.0, predstavil dva nové 2 v 1 notebooky. Nové konvertibilné notebooky od tohto výrobcu prichádzajú s názvami Primebook C11 a Primebook C13. Obe zariadenia prichádzajú s veľmi elegantným dizajnom a slušnými technickými špecifikáciami.

Zdroj: trekstor.de

Oba modely majú prísť s 360 stupňovými pántami displeja, vďaka ktorým sa notebooky budú dať zároveň používať ako tablety. Elegantný dizajn, lesklá lišta po boku notebooku spolu s nízkou hmotnosťou a malými rozmermi vytvárajú vynikajúcu kombináciu prvkov pre laptop určený do školy alebo aj do menežérskych rúk.

Zdroj: trekstor.de

Ako sa dá predpokladať zo samotného názvu oboch zariadení, Primebook C11 ponúka 11.6 palcovú obrazovku a Primebook C13 13.3 palcovú obrazovku, pričom sú obe obrazovky dotykové. Oba notebooky poháňa procesor Intel Celeron N3350 a ponúkajú 64 GB vnútornej pamäte. Obe zariadenia disponujú snímačom odtlačkov prsta pre autentifikáciu cez Windows Hello a množstvo portov ako USB 3.1, MicroHDMI, USB type C a MicroSD slot, pričom 13.3 palcová verzia tohto notebooku taktiež ponúka aj M.2 slot pre rozšírenie pamäte zariadenia.

Zdroj: trekstor.de

Cena týchto zariadení poteší zrejme každého, kto nad takýmto notebookom uvažuje. Primebook C11 príde s cenovkou 349€ a Primebook C13 taktiež s priaznivou cenovkou 399€. Oba laptopy by sa do predaja mali dostať už priebehom tohto novembra. Ako sa Vám pozdávajú tieto 2 v 1 notebooky?

TIP  Takto vyzerá prototyp skladacieho smartfónu Samsung z roku 2015. Vyzerá naozaj hrozne

Zdroj: windowslatest.com

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.