Nejde Vám aktualizovať WhatsApp na Windows 10 Mobile zariadení? Chyby sa zbavíte naozaj jednoducho | NÁVOD | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nejde Vám aktualizovať WhatsApp na Windows 10 Mobile zariadení? Chyby sa zbavíte naozaj jednoducho | NÁVOD

Novinky

Nejde Vám aktualizovať WhatsApp na Windows 10 Mobile zariadení? Chyby sa zbavíte naozaj jednoducho | NÁVOD

Nejde Vám aktualizovať WhatsApp na Windows 10 Mobile zariadení? Chyby sa zbavíte naozaj jednoducho | NÁVOD

Na zariadeniach s operačným systémom Windows 10 Mobile sa prednedávnom objavila ďalšia chyba, ktorá znepríjemňuje chatovanie takmer všetkým používateľom používajúcich aplikáciu WhatsApp. Chyba sa zrejme netýka samotnej chatovacej aplikácie, ale kameňom úrazu je zjavne obchod Windows Store.

Niektorí používatelia používajúci aplikáciu WhatsApp už dlhšiu dobu nedokážu aktualizovať aplikáciu. Ostatné aplikácie dokážu sťahovať a inštalovať aktualizácie úplne bez problémov. Na túto chybu začali upozorňovať najmä Insideri, no Microsoft im doteraz ešte ani len neodpovedal.

O akú chybu ide?

Akonáhle sa pokúsite aktualizovať aplikáciu WhatsApp na Windows 10 Mobile zariadení, obchod Windows Store vypíše error 0x80073CF9. Chyba sa dá odstrániť celkom jednoducho, no samotný reštart systému ju neodstráni.

Pre stiahnutie najnovšej aktualizácie musíte najprv odinštalovať aplikáciu WhatsApp z Vášho zariadenia. Následne stačí zariadenie reštartovať a stiahnuť najnovšiu verziu aplikácie priamo z obchodu Windows Store. Samozrejme musíte počítať s tým, že po reinštalovaní aplikácie sa celá Vaša história chatov vymaže. Akonáhle sa pokúsite o aktualizáciu a Windows Store vypíše vyššie spomínaný error, neodignorujte ho. Pokiaľ tak vykonáte, aplikácia zrejme po chvíli používania prestane úplne pracovať a následne ju budete musieť aj tak reinštalovať.

Zaznamenali ste už túto chybu? Pracuje aplikácia WhatsApp na Vašom zariadení správne?

Zdroj: windowslatest.com

 

TIP  Surface Phone bude schopný hovorov. Nebude sa jednať teda len o „bežný“ rozkladací smartfón/tablet
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.