Nejdú vám na smartfóne otvárať PDF súbory? Microsoft už pracuje na odstránení chyby | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nejdú vám na smartfóne otvárať PDF súbory? Microsoft už pracuje na odstránení chyby

Novinky

Nejdú vám na smartfóne otvárať PDF súbory? Microsoft už pracuje na odstránení chyby

Nejdú vám na smartfóne otvárať PDF súbory? Microsoft už pracuje na odstránení chyby

Schopnosť otvárania PDF súborov je základnou funkcionalitou každého smartfónu. Najnovšie však táto funkcia bola znefunkčnená, môže za to bug, ktorý sa nachádzal v poslednej aktualizácii pre Windows 10 Mobile zariadenia. Po množstve sťažností od samotných používateľov Microsoft konečne vydal stanovisko, v ktorom píše, že pracuje na odstránení chyby.

„Ďakujeme vám za informovania. Môžete sa stretnúť s týmto problémom pri pokuse otvorenia DPF súborov cez Microsoft Edge od poslednej aktualizácie pre Windows 10 Mobile zariadenia. O chybe už vieme a naši vývojári pracujú na jej odstránení. V nadchádzajúcej aktualizácii chyba bude odstránená.“

Zatiaľ používateľom Windows smartfónov nezostáva nič iné ako používať alternatívne aplikácie ako je tá natívna od Microsoftu. Nižšie z odkazu si môžete stiahnuť dočasne alternatívnu aplikáciu.

Perfect PDF Reader
Perfect PDF Reader
Developer: soft Xpansion
Price: Free+

Zdroj: MSP, úvodný obrázok: vlastný

 

 

TIP  Lenovo Z5 oficiálne: prémiový smartfón bez rámčekov, výkonný hardvér a nízka cena
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.