Nedávno predstavený Xiaomi Mi Band 3 vďaka exkluzívnemu kupónu môžeš mať najlacnejšie na trhu. Toto určite nepremeškaj! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nedávno predstavený Xiaomi Mi Band 3 vďaka exkluzívnemu kupónu môžeš mať najlacnejšie na trhu. Toto určite nepremeškaj!

Xiaomi Mi Band 3 vodeodlnost_uvodny obrazok

TIP REDAKCIE

Nedávno predstavený Xiaomi Mi Band 3 vďaka exkluzívnemu kupónu môžeš mať najlacnejšie na trhu. Toto určite nepremeškaj!

Xiaomi Mi Band 3 je fitnes náramok, na ktorý mnohí z nás dlho čakali. Dôvod je veľmi jednoduchý, jeho predchodca je najrozšírenejší fitnes náramok na svete, ktorý oslovil masy ludí kvalitou spracovania, funkcionalitami a v neposlednom rade cenou.

Xiaomi Mi Band 3 predna strana .

Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi Mi Band 3 nájdeš v exkluzívnej ponuke len u nás. PS: nezabudni na kupón “PS0079”

Mi Band 3 oproti svojmu predchodcovi dostal do vienka viacero vylepšení. Prvou z nich je oveľa väčší displej, ktorý podrástol do veľkosti 0,78“ s tým, že sa stále jedná o OLED technológiu. Samozrejmosťou je aj vyššie rozlíšenie či novšia verzia technológie Bluetooth (4.2).

Xiaomi Mi Band 3 zadna strana .

Zdroj: produktová fotografia

Ďalšou významnou novinkou je aj to, že na hodinkách môžete prečítať text prichádzajúcich správ. Tak isto vás displej bude informovať o počte krokov, počasí, prichádzajúcich hovorov a podobne. Tam však vlastnosti týchto hodiniek nekončia. Môžu sa napríklad ďalej ešte pochváliť  extrémnou výdržou batérie a to až do 20 dní či odolnosťou voči vode do 5ATM. Inými slovami tento fitnes náramok sa nezľakne ani vody v bazéne či potápania sa do hĺbky až 50 metrov.

Prejdime teraz k cene, aktuálne hodinky sa predávajú za 49,99€ pričom za podmienky využitia exkluzívneho kupónu „PS0079“ cenu stlačíš na 34,99€ čo je aktuálne najnižšia cena na trhu.  Určite ti však neodporúčame dlho váhať, tento kupón je možné totiž použiť len 20-krát.

TIP  Toto je jeden z najdostupnejších dronov s pokročilými funkciami a s nadpriemernou dobou letu na jedno nabitie. Nepremeškaj túto príležitosť!
Xiaomi Mi Band 3 cena kupon

Zdroj: vlastný

Xiaomi Mi Band 3 nájdeš v exkluzívnej ponuke len u nás. PS: nezabudni na kupón “PS0079”

Zdroj: TS

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.