Nechceš aby tvoje správy v G-maile čítali tretie strany alebo aby o tebe zbierali informácie? Takto im to zatrhneš! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nechceš aby tvoje správy v G-maile čítali tretie strany alebo aby o tebe zbierali informácie? Takto im to zatrhneš!

sukromie bezpecnost spehovanie_uvodny obrazok.jpg

Návody

Nechceš aby tvoje správy v G-maile čítali tretie strany alebo aby o tebe zbierali informácie? Takto im to zatrhneš!

Posledné dni sa niesli v duchu správ, že služba Gmail umožňuje vývojárom tretích strán prístup k našim súkromným e-mailom. Nuž, čiastočne je to pravda. Totiž Gmail svojvoľne tieto informácie neposkytuje, ale len na základe povolenia používateľov, a práve preto sme sa rozhodli, že vám prinesieme návod ako možno tento prístup k vašim správam či k iným informáciam zamedziť.

Návod ako zamedziť prístup tretích strán k tvojim súkromným e-mailom

 • Otvor si svoj Google účet.
  Ucet Google_1

  Zdroj: vlastný

 • Teraz choď do položky „Prihlásenie a zabezpečenie“.
  ako zamedzit pristup k sukromnym spravam gmail_1

  Zdroj: vlastný

 • Teraz choďtdo  položky „Aplikácie s prístupom do účtu“.
  Prihlásenie_a_zabezpečenie uctu gmail

  Zdroj: vlastný

 •  Keď sa dostaneš do položky Aplikácie s prístupom do účtu tak ako môžeš vidieť nižšie na obrázku tak otvor položku „Spravovať aplikácie“.
  pristup tretich stran do sluzby gmail ako zakazat

  Zdroj: vlastný

   

 • Následne sa ti zobrazí zoznam aplikácií, ktoré majú prístup k tvojmu účtu. Po rozkliknutí konkrétnej aplikácie môžeš vidieť ku akým dátam má konkrétna aplikácia prístup. V prípade ak sa ti povolenia nebudú pozdávať tak ich môžeš následne odstrániť.
  Gmail ucet aplikacie ktore maju pristup k gmailu

  Zdroj: vlastný

   

Zdroj: vlastný

TIP  Posielanie SMS správ cez počítač nebolo nikdy jednoduchšie. Takto môžete posielať a prijímať SMSky z vášho Android smartfónu cez PC

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.