NÁVOD | Vyskúšajte si nového Prieskumníka vo Windows 10 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

NÁVOD | Vyskúšajte si nového Prieskumníka vo Windows 10

Návody

NÁVOD | Vyskúšajte si nového Prieskumníka vo Windows 10

Už nejaký piatok sa objavujú informácie ohľadne nového Windows 10 Prieskumníka, ktorý by mal zjednotiť používateľský zážitok skrz všetky platformy – Xbox, smartfóny a PC.

Vyzerá to tak, že informácie kolujúce Windows komunitou neboli až tak vzdialené od reality. V prípade ak máte vo svojom PC nainštalovanú verziu operačného systému Windows 10 Creators Update, alebo novšiu tak nového prieskumníka je možné vyvolať prostredníctvom dvoch jednoduchých krokov.

Ako vyvolať nového prieskumníka vo Windows 10

  • Kliknite na ploche pravou myškou a vyberte z ponuky možnosť „New“ (resp. Nový). Potom zvoľte možnosť „Shortcut“ (resp. Odkaz).

    Zdroj: vlastný

  • Teraz vložte do vyskočenej tabuľky „explorer shell:AppsFolder\c5e2524a-ea46-4f67-841f-6a9465d9d515_cw5n1h2txyewy!App“

    Zdroj: vlastný

  • Hotovo. Na ploche by ste mali mať teraz vytvorený odkaz „explorer.exe“, ktorý keď otvoríte vám načíta novú aplikáciu Prieskumníka.

    Zdroj: vlastný

TIP  Microsoft vydáva nové updaty na Windows 10, týkajú sa súkromia a ochrany

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.