Návod: Downgrade z Windows-u 10 na Windows 8.1 alebo 7
Connect with us

Návod ako obnoviť pôvodný Windows (downgrade z Windows-u 10 na Windows 8.1 alebo 7)

Návody

Návod ako obnoviť pôvodný Windows (downgrade z Windows-u 10 na Windows 8.1 alebo 7)

Nainštalovali ste si Windows 10, ale nie je to podľa vás to pravé orechové? Nemusíte sa báť, váš pôvodný Windows sa dá obnoviť v niekoľkých jednoduchých krokoch. Návod ako na to vám prinášame nižšie, spolu s obrázkovým sprievodcom.

  1. Ako prvé si otvorte Nastavenia počítača a zvoľte možnosť „Aktualizácie a zabezpečenie“obnovenie_Windows_10
  2. V druhom kroku zvoľte možnosť „Obnovenie“obnovenie_Windows_10_2
  3. V 3. kroku budete mať dve možnosti. Prvou je možnosť zvoliť obnovu továrenských nastavení, ktorá vám počítač v skratke sformátuje a nastaví vám pôvodné nastavenia ako určil predajca, avšak neobnoví vám váš pôvodný Windows. Druhou možnosťou je označenie možnosti „Prejsť späť k Windows-u 8.1 (resp. k Windows-u 7)“. Po zvolení tejto možnosti sa vám obnoví váš pôvodný Windows, ktorý ste mali pôvodne nainštalovaný vo vašom počítači. Tento proces by mal trvať približne 15 až 20 minút.obnovenie_Windows_10_3

Radi by sme vás ešte upozornili, že Microsoft umožňuje návrat k pôvodnému Windows-u len po dobu 30 dní prostredníctvom tohto postupu.

TIP  Developerovi sa podaril husársky kúsok. Na Lumiu 950XL priniesol možnosť prepnutia OS na Windows 10

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

13 komentárov

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.