Návod, ako nainštalovať Windows 10 na ľubovoľnú LUMIU | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Návod, ako nainštalovať Windows 10 na ľubovoľnú LUMIU

Novinky

Návod, ako nainštalovať Windows 10 na ľubovoľnú LUMIU

Na stránke XDAdevelopers sa pred malou chvíľkou objavil návod, podľa ktorého sa dá údajne nainštalovať Windows 10 na akúkoľvek Lumiu.

Postup je však značne zložitý, a nedá sa vylúčiť možnosť trvalého poškodenia Vášho telefónu, preto by ho mali zvážiť len skúsenejší používatelia, aj to na vlastné riziko. Pred možnými komplikáciami pri tomto postupe varuje aj Microsoft.

1a1_scr-2015-02-14-v-21-37-11

Prvé reakcie sú zatiaľ rozpačité, na niektorých zariadeniach sa objavili drobné problémy. Ak by ste to chceli risknúť  návod nájdete v tomto odkaze.

Znova upozorňujeme, že redakcia windowscentrum.sk v žiadnom prípade nenesie zodpovednosť za prípadné škody, ktoré môžu vzniknúť!!! Všetko skúšate len na vlastnú zodpovednosť!!!

 

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

7 komentárov
 • Milanko Hurkala

  Ja som použil ten postup stym čínskym serverom a to ide v pohode. HTC 8X. Zatiaľ slape dobre. Iked to mam ako záložný don.

  • lumia 735

   Ahoj, baterka sa nevybija rychlejsie, alebo nepada to casto? Dik

   • Milanko Hurkala

    Ako hovorim, je to zalozny fon takze vacsiu zataz som mu este nedal. HTC ma samo o sebe slabu baterku ale rychlejsie vybijanie som nezaznamenal. Len hned po instalacii moze robit problemy a je treba obnovit do tovarenskych nastaveni.

 • Mirko Oravec

  niekto skusenosti na 930ke ?

 • marco

  Instaluem

  • Jakub Vrana

   úspešne?

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.