Navigácia Sygic je dostupná v obchode | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Navigácia Sygic je dostupná v obchode

Windows aplikácie

Navigácia Sygic je dostupná v obchode

Zhruba dva mesiace dozadu sme Vás informovali o uvoľnení BETA verzie Sygicu, ako aj návode ako sa stať testerom. Od včera Sygic je dostupný už aj pre ostatných užívateľov prostredníctvom Windows Phonu  Storu. Dostupné sú dve verzie, free a platená (prostredníctvom in-app nákupov). Pričom počas prvých siedmych dní budete mať prístup k obom verziám.

sygic_windows_phone

Free verzia Sygicu obsahuje:

 • Offline mapy TomTom
 • Zaujímavé miesta
 • Plánovanie trás
 • Bezplatné aktualizácie máp

Ak by ste chceli využiť navigáciu plnohodnotne, tak prostredníctvom in-app nákupov získate prístup k:

 • Trojrozmerným mapám
 • Hlasovej navigácii
 • Navigáciu v jazdných pruhoch
 • Upozornenia na rýchlostné obmedzenia
 • A zobrazenie zložitých križovatiek s šípkami v jazdných pruhoch

Aplikáciu stiahnete vo Windows Phone Store.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

6 komentárov
 • Radoslav

  Navigácia je presná, graficky pekná, účelná. To je však aj HERE Drive+, ktorá je zadarmo. Sygic však nevie vyhľadávať v bodoch záujmu (napr. Tesco Senec, Hornach Košice, Daňový úrad Komárno a pod.), Drive + vie a bezchybne). Čo mne však na aplikácii veľmi vadí a nezávisle odo mňa to potvrdili aj moji dvaja kolegovia, s ktorými som sa náhodne na túto tému bavil, je to, že hlas tej baby v slovenčine pri navigácii povie: “ZATOČTE vľavo”, resp. vpravo a podobne, kde ten výraz ´zatočte´ doslova trhá uši! Neviem, kto bol garantom slovenského prekladu, ale toto dosť je mimo. Všetky ostatné navigácie, vrátane HERE Drive+, používajú spisovný slovenský výraz ´odbočte´, iba Sygic povie ten nedefinovateľne hnusný patvar ´zatočte´. Nehovorte mi, že niekto v reálnom živote povie, že príde na autom na križovatku a nie odbočí vľavo/vpravo, ale zatočí vľavo/vpravo! Zrejme je to nejaká regionálna slangová nuansa, avšak zvyšku Slovenska to pripadá dosť divné, preto by som odporúčal držať sa spisovného tvaru, ak bude niekto mať chuť ma vypočuť. Možno to vyznie malicherne, ale keď to slovo počujete 200 krát do dňa… u mňa a kolegu to malo ten efekt, že sme ostali u HERE Drive+ a Sygic si po skončení skúšobnej doby nezakúpili, aj keď som plánoval ho kúpiť aj s Head-Up Dispayom. Dobre, Sygic v tomto prípade príde o nejakých 60,-€, na čo sa môže vykašlať, ale pravdou je, že určite nie sme jediní, štatisticky nie je možná taká náhode, že sme sa práve my traja hundroši stretli na jednom mieste :-). Ak by bolo updatom upravené to slovíčko a pridali vyhľadávanie v offline bodoch záujmu, kupujem(e). Inak, žiaľ.

  • to by chcelu napisat recenziu, zaklad je tu pekny 🙂

 • zemiak

  peco, s prepacenim, se*ies si do vlastneho hniezda. ak to beries takto, vyvojari si poriadne rozmyslia, ci budu vyvijat na WP. uz teraz mam problemy s mizernymi aplikaciami oproti iOS, ked to bude este horsie, toto bude moj prvy ale aj posledny WP

  • sss

   Suhlasim, od kedy pracujem tak tiez uvazujem takto

  • peco

   mne nechýba žiadna app na WP….a čím viac je ich cracknutých tým lepšie…. s tým nenarobíš nič taký je trend a ten sa nezmení…jasné ja nemám problém si ju kupiť nie je drahá 25 € ale ak si má šlovek vybrať a dať 25 € alebo si ju cracknuť, každý si ju crackne…..ak nebude crack tak si ju kúpim…na androide fičí výborne cracknutá verzia……PS včera som navigáciu testoval, zvykne padnúť ked nezadáte komplet adresu cieľa a spustíte štart..mali by to opraviť. + by mali pridať viac polí do spodného panely pri režime jazdy dajú sa dať len 3 polia na androide je 5-6 polí…inak všetko OK

 • peco

  a teraz chytro spraviť crack, nech ju máme free kompletnú

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.