Nakupovanie v zahraničí bude o niečo jednoduchšie. Paypal služba dostala preklad do slovenčiny a češtiny | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nakupovanie v zahraničí bude o niečo jednoduchšie. Paypal služba dostala preklad do slovenčiny a češtiny

paypal v slovencine_1

Novinky

Nakupovanie v zahraničí bude o niečo jednoduchšie. Paypal služba dostala preklad do slovenčiny a češtiny

Populárna služba Paypal, ktorá slúži primárne na posielanie a prijímanie platieb sa konečne učí slovenský jazyk. K dnešnému dňu ste mohli zaregistrovať, že ponuka stránky je k dispozícii aj v našej rodnej reči. Informovala o tom samotná spoločnosť prostredníctvom e-mailovej notifikácie.

paypal v slovencine

Zdroj: vlastný

Pohodlnejšie nakupovanie je na dosah

Rozšírenie lokalizácie služby Paypal aj o ďalšie regióny znamená pre koncových používateľov výrazne pohodlnejšie nakupovanie. Plnohodnotného prekladu služieb do rodného jazyka sa dočkalo viacero krajín strednej Európy. Aktuálne v našom regióne lokalizovanú službu máme my (Slovensko), Česko, Poľsko, Maďarsko, Ukrajina a samozrejme aj Rakúsko.

Čo sa týka mobilnej aplikácie tak tá aktuálna nie je ešte lokalizovaná do všetkých jazykov. Čoskoro by sa to však malo zmeniť. Mimochodom, vedeli ste, že autorom tejto populárnej služby je Elon Musk?

Zdroj: vlastný, Paypal.com, úvodný obrázok: Pixabay.com

TIP  Pozrite si zábery ako vyčíňa sopka Kilauea na ostrove Havaj. Sila matky prírody je skutočne enormná

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.