Poznáme najtenší Windows telefón, a nie je to Lumia | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Poznáme najtenší Windows telefón, a nie je to Lumia

Novinky

Poznáme najtenší Windows telefón, a nie je to Lumia

Japonský výrobca mobilných telefónov Yamada Denki oznámil nové zariadenie pod názvom Every Phone, ktoré samozrejme pobeží s najnovším operačným systémom od Microsoftu, na Windowse 10 Mobile, avšak zaujímavejšou informáciou pre fanúšikov tohto ecosystému je skôr to, že spomínaný telefón bude najtenším Windows Phone zariadením s hrúbkou 6,9mm na trhu.

every phone

Srdce tohto štíhleho tátoša bude tvoriť 4-jadrový procesor staršej výroby Snapdragon 410 s taktom 1,2 GHz, ktorému bude sekundovať RAM pamäť o kapacite 2 GB a 32 GB vnútorného úložného priestoru, samozrejme s možnosťou rozšírenia o SD karty. Na zadnej strane je umiestnený fotoaparát s rozlíšením 13 Mpx, na prednej strane šošovka dostala „len“ 5 Mpx. Prednú stranu bude pokrývať veľký 5,5“ displej, avšak len s HD rozlíšením, čo určite nepoteší náročnejších zákazníkov. Čo sa týka konektivity, ako už začína byť zvykom, v základnej výbave nájdeme podporu LTE či Bluetooth vo verzii 4.0 a batéria má kapacitu 2600 mAh.

Predpokladaná cena tohto zariadenia by mala byť ¥39,800, čo je zhruba 320$.

Zdroj: Yamada

TIP  YouTube ponúkne nový režim Inkognito, ktorý utají našu históriu a aktivitu
Pokračuj v čítaní

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.