Najčítanejší Windows 10 portál

Najpopulárnejší fitnes náramok na svete Xiaomi Mi Band 2 kúpiš teraz s kupónom za menej ako 14€

Zdroj: Youtube

Xiaomi Mi Band 2 fitnes náramok bol prvým športovým a zároveň inteligentným náramkom, ktorý spopularizoval túto kategóriu zariadení a o to viac nás teší, že ho je momentálne zakúpiť doslova za „babku“, 13,77€. Ponuka je však limitovaná preto odporúčame dlho neváhať.

Mi Band 2 v super zľave nájdeš tu. PS: nezabudni na kupón “BAND2”

Pre tých, ktorý tento fitnes náramok nepoznajú tak sa jedná o jeden z najlepších fitnes náramkov vo svojej kategórií. Ponúka kompatibilitu ako s Android, iOS zariadením (Mi Fit aplikácia) tak aj s Windows Phone telefónmi prostredníctvom aplikácie Bind Mi Band.

Zdroj: Youtube

Xiaomi Mi Band 2 náramok ponúka viacero funkcií, ktoré v tejto cenovej kategórii by sme hľadali márne

Tento fitnes náramok hoci stojí málo tak aj napriek tomu ponúka viacero funkcionalít, od merania srdcového tepu, cez krokomer, počítadlo spálených kalórií až po notifikácie z vášho smartfónu. Všetky tieto informácie pritom zobrazuje na OLED displeji. Tento fitnes náramok sa ďalej môže pochváliť výdržou batérie až do 20 dní na jedno nabitie. Mimochodom, sú vodotesné.

Mi Band 2 v super zľave nájdeš tu. PS: nezabudni na kupón “BAND2”

Ak ešte váhate nad týmto náramkom tak vám odporúčame si prečítať recenziu, ktorú sme dávnejšie priniesli na toto zariadenie.


Zdroj: vlastný

TIP  Xiaomi Mi 8 bude vlajková loď, ktorá sa bude radiť do kategórie dostupných. Odhaľuje to uniknutá časť prezentácie
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.