Najnovšie správy týkajúce sa Galaxy 9 smartfónu robia vrásky spoločnosti Apple | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Najnovšie správy týkajúce sa Galaxy 9 smartfónu robia vrásky spoločnosti Apple

iphone X

Apple

Najnovšie správy týkajúce sa Galaxy 9 smartfónu robia vrásky spoločnosti Apple

Trhový podiel spoločnosti Apple v porovnaní s predošlým obdobím poklesol o 3%. Výsledkom tohto poklesu záujmu o nové iPhone zariadenia je, že Apple znížil predpokladaný odhad predajov smartfónu iPhone X pre prvý kvartál budúceho roka. Podľa reportu taiwanského média „Economic Daily“ bol odhad predajov oklieštený o 20 miliónov kusov zariadení. Inými slovami predpoklad je, že Apple predá „len“ 30 miliónov kusov smartfónu iPhone X v priebehu prvého kvartálu budúceho roku.

Nuž najnovšie správy, ktoré sa hovoria o nadchádzajúcej vlajkovej lodi kórejskej spoločnosti Samsung určite k pozitívnemu výsledku predajov iPhone X nepomôžu. Totiž neoficiálne informácie hovoria o tom, že Samsung uvoľní Galaxy S9 smartfón o niečo skôr ako bol predpoklad. Tieto informácie sú založené na tom, že Samsung zadal prvé objednávky na vybrané časti telefónu, ktoré by sa mali začať vyrábať už v januári.

Podľa doteraz známych informácií Samsung plánuje predstaviť zariadenie Galaxy S9 (resp. S9 Plus) počas Mobile World Congress, ktorý sa začne 26. februára. Zároveň v spojitosti s oficiálnym predstavením smartfónu sa spája aj spustenie predpredaja, ktorý by mal trvať zhruba mesiac. Následne by mal byť smartfón distribuovaný prvým zákazníkom.

Ak by sa tieto informácie pretavili aj do praxe pre Apple by to znamenalo škrt cez rozpočet. Dnes Apple v princípe  nemá relevantnú konkurenciu na trhu a skorší príchod Galaxy S9 zariadenia by pre spoločnosť mohol znamenať ohrozenie predajov.

TIP  Aj takto môže vyzerať retro týždeň. Kórejský operátor začal predávať staručké smartfóny iPhone 3GS

Zdroj: MSN , úvodný obrázok: Youtube

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Apple

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.