Najnovšia aktualizácia pre mobilný Microsoft Edge prináša vstavaný AdBlock | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Najnovšia aktualizácia pre mobilný Microsoft Edge prináša vstavaný AdBlock

Microsoft Edge

ANDROID

Najnovšia aktualizácia pre mobilný Microsoft Edge prináša vstavaný AdBlock

Microsoft pomaly, ale isto napreduje vo vylepšovaní internetového prehliadača Microsoft Edge na konkurenčných platformách ako je Android a iOS. Najnovšie si pre používateľov tohto internetového prehliadača pripravil užitočnú funkciu, ktorú nájdeme vo viacerých desktopových prehliadačoch – populárny AdBlock.

Internetový prehliadač Microsoft Edge dostáva AdBlock

Microsoft  túto funkcionalitu priniesol bez veľkých fanfár. Aktivovať ju je potrebnépriamo v nastaveniachinternetového prehliadača. Dostupná je ako pre Android tak aj pre iOS.

Okrem toho Microsoft pridal aj ďalšie novinky, konkrétne inteligentné vizuálne vyhľadávanie (funkcia je dostupná len vo vybraných regiónoch), výkonnostné vylepšenia a lepšiu organizáciu záložiek.

Microsoft Edge
Microsoft Edge

Zdroj: vlastný

TIP  Koniec sladkostí v Androide? Nový Android 9 možno príde s označením Pistachio

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.