Najnovšia aktualizácia pre Android OREO vám prezradí rýchlosť Wi-Fi siete ešte predtým ako sa na ňu napojíte | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Najnovšia aktualizácia pre Android OREO vám prezradí rýchlosť Wi-Fi siete ešte predtým ako sa na ňu napojíte

ANDROID

Najnovšia aktualizácia pre Android OREO vám prezradí rýchlosť Wi-Fi siete ešte predtým ako sa na ňu napojíte

Hoci verzia Androidu OREO aktuálne patrí medzi najmenej rozšírené verzie operačného systému tak aj napriek tomu spoločnosť Google pracuje na viacerých vylepšeniach.

Najnovšia aktualizácia, ktorá by mala byť uvoľňovaná postupne od včerajšieho dňa prináša funkciu, ktorú viacerí používatelia určite ocenia. Ešte predtým ako sa pripojíte fyzicky na internet prostredníctvom Wi-Fi vám prezradí intenzitu signálu, ktorú roztriedil do 4 kategórií.

“Rýchlosť pripojenia sa zobrazuje pod názvami verejných sietí. Môže sa meniť v závislosti od sily signálu.

  • Pomalá: Ak môžete použiť volanie cez Wi-Fi, môžete aj telefonovať a posielať textové správy.
  • OK: Môžete čítať webové stránky, používať sociálne médiá a streamovať hudbu.
  • Rýchla: Môžete streamovať väčšinu videí.
  • Veľmi rýchla: Môžete streamovať videá vo vysokej kvalite.

Ak nechcete zobrazovať rýchlosť internetu, otvorte v zariadení aplikáciu Nastavenia Aplikácia Nastavenia a potom Sieť a internet a potom Wi-Fi a potom Predvoľby Wi-Fi a potom Rozšírené a potom Poskytovateľ hodnotenia siete a potom Žiadny.”

Zdroj: Google

 

TIP  Toto je najdostupnejší robotický vysávač od Xiaomi, ktorý teraz môžeš získať vďaka exkluzívnemu kupónu ešte lacnejšie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.