Najnovšia aktualizácia Mapy Windows prináša riešenie prehrávania nekvalitného zvuku | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Najnovšia aktualizácia Mapy Windows prináša riešenie prehrávania nekvalitného zvuku | APLIKÁCIE

Novinky

Najnovšia aktualizácia Mapy Windows prináša riešenie prehrávania nekvalitného zvuku | APLIKÁCIE

Užívateľ Dave_MSFT, vystupujúci známom fóre Reddit, predstavil novú aktualizáciu aplikácie Mapy Windows. Tá je smerodajná a dostupná pre ľudí, ktorí využívajú Windows 10 Mobile Insider a nie sú spokojní s kvalitou zvuku navigácie.

zdroj: vlastný

S aktualizáciou prišla možnosť prehrať zvuk na ľubovoľnom Bluetooth zariadení. Nejeden človek očakával podporu prehrávania zvuku cez klasický AUX. To sa však odrážalo na kvalite zvuku a výsledok bol pod očakávaniami všetkých. Prenos cez Bluetooth však zaistí, že zvuk bude čistejší a kvalitnejší.

Pokiaľ ste aj Vy v programe Windows Insider a nie ste spokojný s kvalitou zvuku. Neváhajte a využite možnosť aktualizovať. Funkcia prehrávania zvuku je dostupná vo verzií 5.1706.* . Túto možnosť nájdete v nastaveniach pod “Play voice navigation“ v turn-by-turn navigation nastaveniach.

zdroj: vlastný

 

Zdroj: vlastný

TIP  Hovorí sa, že dvakrát do tej istej mláky nevstúpiš. Alebo žeby áno? Windows 10 Mobile smartfón Wileyfox Pro sa opäť dostáva do predaja
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.