Najnovšia aktualizácia Fall Creators Update pre Windows 10 je už viac ako na polovici počítačoch. Máte ju nainštalovanú aj vy? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Najnovšia aktualizácia Fall Creators Update pre Windows 10 je už viac ako na polovici počítačoch. Máte ju nainštalovanú aj vy?

Novinky

Najnovšia aktualizácia Fall Creators Update pre Windows 10 je už viac ako na polovici počítačoch. Máte ju nainštalovanú aj vy?

Počas včerajšieho dňa spoločnosť AdDuplex uverejnila report, v ktorom priniesla najnovšie dáta hovoriace o rozšírenosti jednotlivých verziách Windowsu 10 na PC zariadeniach. Dáta boli pozbierané prostredníctvom viac ako 5000 aplikácií, ktoré využívajú služby AdDuplex.

Fall Creators Update nájdeme už na viac ako polovici počítačoch s Windows 10

Z uverejnených dát vyplýva, že 10,5% používateľov aktuálne beží na Anniversary Update aktualizácii (Výročná aktualizácia / zostavenie 1511 a 1507). Minulý mesiac ich bolo 13,6%. Na úplne opačnom konci je najnovšia aktualizácia Fall Creators Update, ktorú má na svojich počítačoch už viac ako polovica používateľov. Konkrétne 53,6%. Oproti minulému mesiacu je to nárast o viac ako 30%. Kompletné štatistiky týkajúce sa rozšírenosti jednotlivých verzií operačného systému Windows 10 k 20. decembru si môžete pozrieť nižšie v prehľadnej grafike.

Zdroj: AdDuplex

AdDuplex v rámci reportu uverejnil aj štatistiky týkajúce sa výroby nových Windows 10 PC zariadení. Nižšie v grafe môžete vidieť, že dominantnými hráčmi na trhu, ktorí sa objavujú vo všetkých regiónoch sú HP, Lenovo a Asus.

Zdroj: AdDuplex

Zdroj: AdDuplex, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Lenovo Z5 oficiálne: prémiový smartfón bez rámčekov, výkonný hardvér a nízka cena

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.