Najnovší report odhaľuje cenu ako aj dizajn Samsungu Galaxy S9 v titánovom prevedení | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Najnovší report odhaľuje cenu ako aj dizajn Samsungu Galaxy S9 v titánovom prevedení

Novinky

Najnovší report odhaľuje cenu ako aj dizajn Samsungu Galaxy S9 v titánovom prevedení

Najnovší report odhaľuje cenu ako aj dizajn Samsungu Galaxy S9 v titánovom prevedení

Len niekoľko dní nás delí od oficiálneho predstavenia zariadenia Samsung Galaxy S9, ale aj napriek tomu postupne na povrch sa vyplavujú ďalšie a ďalšie informácie.

Najnovší report odhalil viacero farebných variací smartfónu Galaxy S9 vrátane ceny, ktorá by sa mala pohybovať okolo 1000USD čo je o 50USD viac ako to bolo v prípade minuloročnej vlajkovej lodi S8. Samsung sa tak zaraďuje do kategórie najdrahších telefónov, ktoré sa dostanú na magickú hranicu 1000USD. Známy leaker, Evan Blass tieto informácie doplnil ešte o vizuál Galaxy S9 v titánovom prevedení Pozrieť si ho môžete nižšie.

Samsung Galaxy S9 by mal byť oficiálne predstavení na udalosti MWC 2018, ktorá začína 25. februára. Dali by ste si pri cenovke 1000USD povedať, ale by vás cena odradila?

Zdroj: Twitter, Winfuture

TIP  Šéf Samsungu bol prichytený s novým Galaxy Note 9. Čo povieš, vyzerá dobre?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.