Najnovší koncept zariadenia Surface Phone prichádza v elegantnom Alcantara prevedení | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Najnovší koncept zariadenia Surface Phone prichádza v elegantnom Alcantara prevedení

Novinky

Najnovší koncept zariadenia Surface Phone prichádza v elegantnom Alcantara prevedení

Prvé informácie o ultimátnom smartfóne Surface Phone z dielne Microsoftu, sme postrehli už pred viac ako 3 rokmi. Príchod tohto zariadenia stále nebol oficiálne potvrdený, no už zhruba pol roka sa predpokladá, že smartfón Surface Phone uvidíme už budúci rok. Microsoft nám stále moc z dizajnového hľadiska neprezradil, no niektorí fanúšici Windows smartfónov sú dosť kreatívni na to, aby si svoj ideálny Surface Phone premysleli a následne ho aj nakreslili a podelili sa s ním spolu s ostatnými.

Do dnešnej rodiny Surface zariadení by určite bezproblémovo zapadol

Tento rok internetom putovali množstvo originálnych konceptov zariadenia Surface Phone a najnovší koncept nieje žiadnou výnimkou. Taktiež prichádza s niektorými špecifickými vlastnosťami, vďaka ktorým sa odlišuje od ostatných. Najnovší koncept sa nesie naozaj v elegantnom a prémiovom štýle. Svojim vzhľadom by v dnešnej dobe určite zapadol do rodiny Surface zariadení, no Microsoft sa v tomto štýle zrejme uberať nebude.

Zdroj: behance.net

S touto výbavou by si určite hravo poradil s dnešnými vlajkovými loďami

Autor tohto konceptu premýšľal aj nad technickými parametrami a podľa neho, by mohol byť Surface Phone vybavený najvýkonnejším procesorom od Qualcommu – Snapdragon 835, 6Gb pamäte RAM a až 256Gb interným úložiskom. Zverejnený koncept počíta až s 5,7 palcovým PixelSense displejom, ktorý by bol kompatibilný so stylusom Surface Pen ale aj so Surface Dial. Na zadnej strane sa nachádza 12 MPx fotoaparát a snímač odtlačkov prstov, ktorý by spolu s Windows Hello a aj technológiou rozpoznávania tváre, ponúkol 100% zabezpečenie smartfónu. Autor taktiež myslel na špeciálne vymoženosti smartfónu a tými sú v tomto prípade vodotesnosť s certifikáciou IP68 a Alcantara na zadnej strane zariadenia, ktorú poznáme už z dnešných Surface zariadení a doplnkom k nim.

TIP  Zoznámte sa! Toto je Surface Hub 2 zariadenie, ktoré by mohlo zmeniť spôsob, akým pracujeme!

Nám sa tento koncept určite pozdáva, no reálne prevedenie smartfónu Surface Phone sa bude zrejme uberať iným smerom. Ako sa pozdáva tento koncept Vám?

Zdroj: windowslatest.com, úvodný obrázok (behance.net)

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.