Najnovší build pre Windows 10 Mobile čiastočne znefunkčnil funkciu Windows Hello | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Najnovší build pre Windows 10 Mobile čiastočne znefunkčnil funkciu Windows Hello

aktualizacia windows 10 mobile

Novinky

Najnovší build pre Windows 10 Mobile čiastočne znefunkčnil funkciu Windows Hello

Najnovší build pre Windows 10 Mobile čiastočne znefunkčnil funkciu Windows Hello

Nový Build 15245 pre Windows 10 Mobile zariadenia, ktorý je tu s nami už niekoľko dní priniesol pre viacerých majiteľov zariadení nemilé prekvapenie.

Spoločnosť niekoľko dní dozadu informovala svojich fanúšikov, že v rámci aktualizácií nebude informovať verejnosť o chybách, ktoré spolu s nimi prídu. Prvou výraznejšou chybou, ktorá takto prekvapila používateľov je nefunkčná funkcia Windows Hello. Problém sa konkrétne týka majiteľov zariadení HP Elite X3Alcatelu Idol 4S.

Zdroj: vlastný

Táto chyba na jednej strane vyvoláva nepríjemné pocity, vzhľadom na to že sa jedná v podstate najnovší hardware aký je možné na trhu získať, ale na druhej strane hovoríme o Insider okruhu, kde je možné očakávať problémy.

Za tip na článok ďakujeme Michalovi S.

TIP  Microsoft Store pre Windows 10 a Windows 10 Mobile obdržal aktualizáciu. Prichádza so zmeneným UI a odstránenými nedostatkami

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.